Jump to content

ce lume nesmtita.. sa iti fure emblemele :(


Leo23

Recommended Posts

doamne ce lume nenorocita... si "IDIOATA" scuzati limbajul admini dar pur si simplu mi s-a luat .. de cand mi-am luat masina pe care o visam de o viata intreaga adic un splendit BMW 320 i coupe din 94' (o pisicutza) cum ii spuem noi... numai invidiosi aici in cartier sau oameni care sa faca rau...

in noaptea dinspre 25 -26.06.2009 mi s-au furat emblemele de la masina FATA si SPATE si plus mi-au si sgaraiat porbagajul si nu mai zic cate alte zgarieturi si ce mi-au facut pe la jante <_< ..... deci nu mai suport.... acuma as vrea sa va intreb unde pot gasi si eu alte embleme .... sa imi pun la loc si cam cat ar costa ?

 

daca stiti dai si voi un pm sau postati aici

 

MULTUMESC.

Link to comment
Share on other sites

iti dau eu emblema fatza sa nu te mai acreshti.... Mie mi-au zgariat capota cand mi-am luat masina... o splendida pisica din 93 <_< ... ( mai nou si bushita si nevopsita... )

Daca esti din bucuresti o rezolvam in seara asta...

 

 

.... ups... vad ca nu esti din bucuresti... Stai linishtit ca e 80 de ron o emblema originala...

 

 

( vad ca ai deschis un topic pt emblema de fatza si altul pt emblema de spate... :) )

Edited by the_rifle
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.