Jump to content

BMW-uri in vacanta


lucianWRC

Recommended Posts

 

Scuze

 

mai bine ai schimba parbrizul ala :bashwall:

 

Mai bine te-ai uita mai atent sa vezi ca BMW-ul meu este in fata, poza e facuta din alta masina.

 

Si fara suparare o sugestie, schimba-ti camera foto, la masina pe care o ai iti permiti cu siguranta un dslr decent. <_<

 

Nu-i nicio suparare dar fiecare are pasiunile lui, pasiunea meu nu este fotografia, asa ca nu pun mare pret pe poze, iar pentru niste poze de vacanta eu zic ca e super OK, si oricum mai bine scoti pozele pe hartie decat sa le pui in calculator si sa te uiti la ele cand iti aduci aminte.

 

apropo de vacanta, banuiesc ca ai fost in grecia (dupa semnele din poza) ... pe unde ai luat-o? bulgaria? daca da, cum e...e ok? stiam ca e mai periculos..ca vreau sa plec si eu si ... :)

 

Da, prin Bulgaria am luat-o, am iesit din tara la 01.30 am mers toata noaptea, in afara de politie unde stau cu radarul pe tine nu e niciun pericol, din Bucuresti pana in Hanioti sunt 800 km, asa ca drum bun.

Edited by lucianwrc
Link to comment
Share on other sites

ok , mersi eu am auzit tot felul de povesti cu bulgaria...chiar si ca mai sunt unii baietei imbracati in politisti, te opresc...si ....... dar daca tu ai mers si noaptea...banuiesc ca e ok...poate poti sa zici si pe unde ai fost? traseul in mare (doar prin BG) , daca nu e prea mare deranjul, tks <_< a..si inca ceva..ai fost doar tu cu masina? adica..1 singura masina, sau mai multe?
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.