Jump to content

[Vand] 325i E90 Negru


Vlad_E30_E46

Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

multumesc de aprecieri(cum am zis si mai acum ceva vreme nici eu nu-s mare fan piele sau trapa)

despre pret iti spun ca nu voi putea ajunge la 122mii vreodata, nu-mi permit, si asa pierd foarte multi bani, nu mai zic ce pierdere ar insemna vanzarea la 12mii.

stima

 

Atunci mai bine o pastrezi :twoup:

Link to comment
Share on other sites

fiecare masina isi are clientul ei, pentru mine conteaza mult ca are cutie automata, si pielea compenseaza lipsa scaunelor sport :twoup:

dar mna fiecare cu gusturile lui, dadeam un exemplu de o masina asemanatoare, cel putin din punctul meu de vedere.

Edited by Gizmo.
Link to comment
Share on other sites

nu stiu la ce mod zici asta.

intreb curios si cu respect: 12mii ti se pare pretul corect si real pentru aceasta masina?

pretul real e ala la care nu o mai suporti tu in fata casei . Dar daca ar fi sa-ti fac o oferta tot 12k as oferi . Poate chiar mai putin . bafta cu ea

Link to comment
Share on other sites

N-as vrea sa lungesc pre mult vorbaria si nici sa-mi fie considerat vreun up raspunsul, asa ca scurtez problema:

Accep orice intrebare, test, orice, oricat de pertinente sunt, despre calitatea si functionalitatea masinii. Legat de pret: eu l-am afisat, orice discutie inteligenta si eventual poate si in favoarea potentialilor clienti este acceptata(nu pot si nu vreau macar sa se creada ca incerc vreun fel de cenzura), orice negociere prefer sa se faca cu fierul(masina) in fata. Propuneri idioate, de genul colegului de mai jos "eu ti-as oferi 12mii sau mai jos", daca...parca...daca as avea, daca as vrea...consider ca nu-s de bun simt(ma limitez la asta) mai ales pe un forum, unde teoretic suntem mai "intre noi".

multumesc

Link to comment
Share on other sites

nu ma ocup cu bisnita de masini, intelegi tu, si nu ma chinui ci doar a fost pusa la vanzare de aproape 2 ani, dar fara micsora pretul macar 2 sute de euro la 6luni. masina a fost pusa la vanzare initial pentru achizitionarea unui apartament, iar apoi am lasat doar anuntul activ, acum deabia vreau sa vand masina cu adevarat fiindca deja circul 95% din timp cu cealalta si nu mai are rost s-o tin degeaba, asta nu inseamna ca disper acum, departe gandul

numai bine

Link to comment
Share on other sites

nu ma ocup cu bisnita de masini, intelegi tu, si nu ma chinui ci doar a fost pusa la vanzare de aproape 2 ani, dar fara micsora pretul macar 2 sute de euro la 6luni. masina a fost pusa la vanzare initial pentru achizitionarea unui apartament, iar apoi am lasat doar anuntul activ, acum deabia vreau sa vand masina cu adevarat fiindca deja circul 95% din timp cu cealalta si nu mai are rost s-o tin degeaba, asta nu inseamna ca disper acum, departe gandul

numai bine

Pacat si de masina si de ce ai putea face cu banii obtinuti din vanzarea ei...asta daca chiar n-o folosesti. Parerea mea e ca tii aiuristic la pret, si n-o vei vinde in veci. Cred ca iti place sa arati lumii ca existi si...pui ceva la vanzare, doar de dragul de avea un post deschis.

Ar trebui ca domnii administratori sa iti inchida postul, sincer. Il tii degeaba.

Link to comment
Share on other sites

top_management, ce e domne cu recomandarile astea cu inchisul topicului si alte cretinatati?

rugasem mai devreme la normalitate, si anume idioteniile si cretinatatile sa le tineti pentru voi, iar aici sa vorbim doar despre masina, prett, ce tine in realitate de vanzarea unei masini, nu sa tinem toti idiotii topicul sus cu prostii, pareri personale generale care nu au legatura cu topicul.

multumesc anticipat tuturor celor care inteleg ce inseamna vanzare-cumparare, si recomand topicul "diverse" tuturor celor ce au sa-mi transmita ceva sau parerile lor generale vis-a-vis de viata

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.