Jump to content

BMW 323 CI E 46 argintiu


HUNI

Recommended Posts

Salut !!!

 

BMW-ul meu un 323 ci e46 fabricat in 2000.

Dotari:-4 geamuri electrice

-ac

-8 airbag

-magazie CD original bmw

-tapiterie piele cu scaune ''M''

-scaune lectrice incalzite

-full xenon

-etc.....

Schimbari aduse recent:-jante BBS 19'' fata 235/35/19 spate 245/35/19

-oglinzi aftermarket

-eleron original BMW

-grile negre

-sespensii sport reglabile K&W

-angel eays

-filtru aier K&N

post-26233-1248965292_thumb.jpg

post-26233-1248965313_thumb.jpg

post-26233-1248965391_thumb.jpg

post-26233-1248965412_thumb.jpg

post-26233-1248965462_thumb.jpg

post-26233-1248965541_thumb.jpg

post-26233-1248965596_thumb.jpg

post-26233-1248965611_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

frumoasa masina.

te asteptam asta seara la mall sa o admiram ....live.

s-o stapanesti sanatos si fara evenimente.

numai drumuri bune sa ai cu ea.

PS

suspensile au fost pe masina cad ai luat-o sau tu le-ai montat?

[/quote

Faceti ceva intalniri, sau ceva de genu , la care Mall si la ce ora poate trag si eu o fuga ! <_<

 

Suspensiile le-am montat eu cu mainile mele acuma cateva zile , spatele a durat putin ca era nevoie sa schimb si latimea cauciucurilor sa fiu sigur ca nu va freca la vreun balans mai mare

Link to comment
Share on other sites

Suspensiile le-am montat eu cu mainile mele acuma cateva zile , spatele a durat putin ca era nevoie sa schimb si latimea cauciucurilor sa fiu sigur ca nu va freca la vreun balans mai mare

 

Ok ok ..poate pui totusi un cap schimbator mai serios ..Uite ce zice lumea ca ai interior de vis

Link to comment
Share on other sites

Suspensiile le-am montat eu cu mainile mele acuma cateva zile , spatele a durat putin ca era nevoie sa schimb si latimea cauciucurilor sa fiu sigur ca nu va freca la vreun balans mai mare

 

Ok ok ..poate pui totusi un cap schimbator mai serios ..Uite ce zice lumea ca ai interior de vis

da interiorul e frumos lipseste un panou de clima, nuca de la schimbator si un volan pe masura in rest e f ok parerea mea

Link to comment
Share on other sites

Suspensiile le-am montat eu cu mainile mele acuma cateva zile , spatele a durat putin ca era nevoie sa schimb si latimea cauciucurilor sa fiu sigur ca nu va freca la vreun balans mai mare

 

Ok ok ..poate pui totusi un cap schimbator mai serios ..Uite ce zice lumea ca ai interior de vis

Nu de mult am schimbat capul de schimbator, sete vorba de un cap ISOTTA GPR 1 mie mi-a placut mult, dar ori cum voi tine cont si voi incerca si altceva, poate va arata altfel .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest poleposition

decat sa FULL XENON-ezi masina, mai bine investeai in niste faruri OEM cu lupa si xenon, arata si mai bine, plus nu mai chiorai pe altii...

 

a si scapa de oglinzile alea ca nu-i Dacie ...pacat, ca masina arata foarte bine.

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

decat sa FULL XENON-ezi masina, mai bine investeai in niste faruri OEM cu lupa si xenon, arata si mai bine, plus nu mai chiorai pe altii...

 

a si scapa de oglinzile alea ca nu-i Dacie ...pacat, ca masina arata foarte bine.

Si eu le urasc la maxim, dar asa am luat masina... pe viitor promit la le schimb ! :)

Link to comment
Share on other sites

decat sa FULL XENON-ezi masina, mai bine investeai in niste faruri OEM cu lupa si xenon, arata si mai bine, plus nu mai chiorai pe altii...

 

a si scapa de oglinzile alea ca nu-i Dacie ...pacat, ca masina arata foarte bine.

Si eu le urasc la maxim, dar asa am luat masina... pe viitor promit la le schimb ! :)

Faina masinutza, pacat ca n-ai vrut sa-i scartzai rotile joi la lac, in rest ii ok...intreaba-l pe Adi cu cat vinde oglinzile ce le-a avut pe masina...Numa' bine!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
faina masina...in rest ce sa zic.. "filtru aier K&N" , "dar ori cum voi tine cont", "angel eays"

De ce trebuie sa se bage toata lumea in seama sa scoata defectele altuia in evidenta? Era o vorba pe care nu o s-o uit:"Nu te uita la paiele din ochii altora, uita-te la barna din ochii tai". Scuze de offtopic, omul isi prezenta masina doar, dupa cum a scris si mai sus, oglinzile erau pe masina cand a cumparat-o, altele nu are mai bune, si nu intervenam aici daca nu vorbeam cu el si te asigur ca nu ii analfabet si stie vorbi daca de-aia nu poti dormi noaptea.

Link to comment
Share on other sites

faina masina...in rest ce sa zic.. "filtru aier K&N" , "dar ori cum voi tine cont", "angel eays"

De ce trebuie sa se bage toata lumea in seama sa scoata defectele altuia in evidenta? Era o vorba pe care nu o s-o uit:"Nu te uita la paiele din ochii altora, uita-te la barna din ochii tai". Scuze de offtopic, omul isi prezenta masina doar, dupa cum a scris si mai sus, oglinzile erau pe masina cand a cumparat-o, altele nu are mai bune, si nu intervenam aici daca nu vorbeam cu el si te asigur ca nu ii analfabet si stie vorbi daca de-aia nu poti dormi noaptea.

Fara suparare dar cand si-a postat poze cu masina aici , a prezentat-o cu riscul ca eu sa-i spun ca are niste oglinzi infecte din punctul meu de vedere si superbe din punctul tau de vedere iulian.purcari .

In rest Frumoasa masina , pacat ca-si vinde jantele

 

P.S.SI eu am semnale galbene pe masina si sunt la fel de infecte ca oglinzile lui :) dar nu le voi schimba ca ma costa 1000 euro si dupa conceptia mea nu are rost sa le schimb dar fiecare cu pasarelele lui, sti si tu ca unii au STOLURI

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

oglinzi infecte din punctul meu de vedere si superbe din punctul tau de vedere iulian.purcari .

N-ai inteles ideea, nu sustin ca ar fi nici macar frumoase oglinzile ce sa zic de superbe, doar ca omul asa a cumparat masina si altele nu are, deci nu cred ca ar fi normal sa ii dam in cap doar pentru ca si-a cumparat masina cu oglinzile alea pe ea. Scuze de offtopic si sper ca nu am fost inteles gresit :) . Numa' bine!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.