Jump to content

[Dezmembrez] BMW e30,e36,e39,e46, e60,M3e36,M3e46,M5e34


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Preturi pt volan M5 E34, geamuri electrice si sigla capota?

Care din cele 2 te intereseaza?geamuri electrice=100 euro,emblema capota=70 lei....0723.77.67.67

 

Salut !Ai cumva cd bussines pentru e46 ?

 

Nu am.

 

fa-mi un pret pt nuk skimbator e36

 

care nuca de schimbator?am doar nuca schimbator de m din piele luminata la 99 euro

 

Ce pret are volanul de m5E34 cu 4 spite si airbag. si Scaunele de m5 tot pentru e34 cele din piele. Astept raspuns cat mai repede

Link to comment
Share on other sites

Am un interior complet din piele electrice si incalzite negre dar sunt de m3 e46 cabrio si le vand doar la pachet inttreg.

 

consola centrala pentru e46(cea cu frana de mana)?la ce pret?

 

Nu mai am consola de la m3 e46 ca am vandut-o impreuna cu cotiera.

 

sal

un motor e46 2000cm3 ai

si la ce pret?

 

Am un motor de 2,0l de pe e39 este vanos si este in perfecta stare de functionare.

 

Chedere pentru usile din fata la un bmw e34 se gasesc dar bune sa fie nu mancate.

Link to comment
Share on other sites

Salut !

 

Un pret pentru : 2 nĂŁri de la un E46 NFL Âşi plasticul din interior

 

Merci !

 

Nu am.

 

Instalatia completa geamuri electrice e36 cu tot cu butoane si panoul din jurul cutiei de viteze.

CD player original

cotiera.

fete de usi.

 

Instalatie pentru geamuri electrice pt e36 limo sau coupe?

cotiera este cu tot cu consola aferenta si cu scrumiere la 100 euro

fete de usi pt limo sau coupe?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Cateva poze pierdute la unirea anunturilor.

 

cat este interiorul de piele e34 , volan si motor de m5 ... este 3.6 sau 3,8 ?

 

Interiorul din piele de la m5 e34 nu mai este....motoare sunt si de 3,6 de 316 cp si de 3,8 de 340 cp...preturile sunt de 4000 euro cu absolut tot ce trebuie pentru cel de 3,6 si 5000 euro pentru cel de 3,8 de asemenea cu toate accesoriile....motoarele sunt montate pe masini si se pot asculta/proba....sunt in stare foarte buna.

Link to comment
Share on other sites

Cateva poze pierdute la unirea anunturilor.

 

cat este interiorul de piele e34 , volan si motor de m5 ... este 3.6 sau 3,8 ?

 

Interiorul din piele de la m5 e34 nu mai este....motoare sunt si de 3,6 de 316 cp si de 3,8 de 340 cp...preturile sunt de 4000 euro cu absolut tot ce trebuie pentru cel de 3,6 si 5000 euro pentru cel de 3,8 de asemenea cu toate accesoriile....motoarele sunt montate pe masini si se pot asculta/proba....sunt in stare foarte buna.

fratele meu ... imi pare rau dar acum 2 min m-am uitat pe net la un bmw m5 e34 intreg in germania si este 3000 - 4000 cel de 3.6 ... " INTREG " in stare buna de functionare. multumesc oricum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.