Jump to content

vand BMW 325 XI din 2004, benzina, o masina cinstita


predam

Recommended Posts

Vand un benzinar 325 xi, din 2004, E46, km reali 103.000 (chiar astia sunt)

192 CP, 4X4 permanent

Am primit masina de firma asa ca ma despart de masinuta asta.

E impecabila, piele, scaune cu memorie de pozitii, xenon, etc.

O dau cu 11.300 Euro

 

Revizii la zi, numai ulei castrol edge, mai multe discutam cand ne vedem

E albastru inchis, asa cum se poate vedea si din poze

Mihai - 0732.740.501

post-26067-1253009876_thumb.jpg

post-26067-1253009902_thumb.jpg

post-26067-1253009924_thumb.jpg

post-26067-1253009944_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Yup, toate sunt originale.

Masina a fost comandata pentru firma (pentru o tipa, HR MAnager la o multinationala) si nu s-a dorit sa aiba comenzi pe volan. Sistemul audio insa e cel de BMW, se aude foarte bine, i-am pus eu CD player pentru ca avea casetofon initial (stiti ca BMW a vandut masini cu casetofon pana in 2005).

Cand am zis ca masina-i cinstita, asa e.

Eu zic ca cel mai important lucru e ca are chiar km astia, rar gasesti un BMW din 2004 sub 200.000 km reali.

 

Hai noroc,

Mihai

Link to comment
Share on other sites

Yup, toate sunt originale.

Masina a fost comandata pentru firma (pentru o tipa, HR MAnager la o multinationala) si nu s-a dorit sa aiba comenzi pe volan. Sistemul audio insa e cel de BMW, se aude foarte bine, i-am pus eu CD player pentru ca avea casetofon initial (stiti ca BMW a vandut masini cu casetofon pana in 2005).

Cand am zis ca masina-i cinstita, asa e.

Eu zic ca cel mai important lucru e ca are chiar km astia, rar gasesti un BMW din 2004 sub 200.000 km reali.

 

Hai noroc,

Mihai

multumesc de precizare, si a mea e din 2004 si are sub 200000 :) , apropo, eu am CD si e din 2004...oare cum asa??

Link to comment
Share on other sites

exact - unele au fost dotate cu cass - asa au gandit cei de la bmw, nu sunteti nici macar voi vinovati (astia 2 smecheri)

Oricum am rezolvat problema asta - acum masina are CD + MP3 + USB

 

Mi se pare mie sau aici sunt multi care nu prea au ce face si scriu pe net?!

Va rog sa postati doar daca va intereseaza masina pe care o vand, restului de comentarii nu le mai raspund.

 

Apropos - tocmai i-am schimbat uleiul azi, asadar il mai scutesc de niste bani pe cumparator.

 

Spor la postat daca sunteti interesati, pentru ceilalti recomand site-uri gen ejobs.ro

Link to comment
Share on other sites

Ultimii doi care au postat aberatiile cretinoide de mai sus: Luati niste vitamine, beti o cafea, dormiti 12 ore si mai cititi o data ce-a vrut omul sa spuna!

cred ca ai nevoie de ochelari(sau poate ai deja insa nu sunt "calibrati) : eu faceam referire la faptul ca ma bucur ca sunt printre putini care am masina sub 200000km si la faptul ca am norocul sa am CD.Calculeaza-ti vorbele.

Multumesc.

@predam:apropo de masina , e foarte frumoasa ,de asemenea si motorizarea.

Link to comment
Share on other sites

salutare E46,

Ma intereseaza doar vanzarea. Dupa cum am zis, am primit masina de firma, deci orice schimb ma face sa am tot 2 masini si am nevoie doar de una :)

 

 

Salut,

 

Ce sa zic bafta iti doresc dar nu iti bate joc de masina sa o vinzi pe nimic.

Chiar si 11.300 E este enorm de putin..mai bine vinde-o la nemti iei 14.000 pe ea

 

Bafta!

Edited by E46 320I
Link to comment
Share on other sites

salutare E46,

Ma intereseaza doar vanzarea. Dupa cum am zis, am primit masina de firma, deci orice schimb ma face sa am tot 2 masini si am nevoie doar de una :)

 

 

Salut,

 

Ce sa zic bafta iti doresc dar nu iti bate joc de masina sa o vinzi pe nimic.

Chiar si 11.300 E este enorm de putin..mai bine vinde-o la nemti iei 14.000 pe ea

 

Bafta!

Salutare,

Poti sa imi zici si unde sau cum sa o vand la nemti? Stii vreun dealer neamt sau o adresa de e-mail sau stii pe cineva care a facut asa si a mers?

Multam mult, chiar trebuie sa o vand, am nevoie de bani

Link to comment
Share on other sites

foarte frumoasa masina. si pretul reflecta realitatea daca toate sunt asa cum zici tu.

cat despre vandut masina la nemti cred ca e ca si cum ai vrea sa ii vinzi castraveti gradinarului. mai degraba pune masina pe alte site-uri de specialitate de la noi.

succes!

Edited by aurelian0408
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.