Jump to content

masina mea 118d


daniel LNC

Recommended Posts

felicitari pentru masina, foarte frumoasa, sa o stapanesti sanatos in continuare. Am totusi si o intrebare, cu jantele pe 18, consumul cum este si demarajul, a scazut? Se cunoaste in vre-un fel? Ms.

 

merci frumos :)

la consum nu se cunoaste mai deloc,

tot 8,1 imi consuma in oras

nu a scazut deloc demarajul,cred ca rupe mai bine acum .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

felicitari pentru masina, foarte frumoasa, sa o stapanesti sanatos in continuare. Am totusi si o intrebare, cu jantele pe 18, consumul cum este si demarajul, a scazut? Se cunoaste in vre-un fel? Ms.

 

merci frumos :)

la consum nu se cunoaste mai deloc,

tot 8,1 imi consuma in oras

nu a scazut deloc demarajul,cred ca rupe mai bine acum .

Mersi de info, de cand caut si eu pe cineva sa fac o tura cu un seria 1, ma bate sa trec pe BMW, dar nu am mers inca cu unul, mai astept, poate dau peste cineva, care e dornic sa mi-o dea o tura. Oricum frumoasa tare, imi place mult si a ta, mai ales cu jantele, e super. Bafta in continuare si km multi fara probleme. Apropo, softul la cine l-ai facut?, Din ce am vazut ca acum ai 155 cai. Edited by bullibutton
Link to comment
Share on other sites

Frumos exemplar :lol: la asta visez si eu doar ca vreau sa fie 120d si 163 de cai, sa vedem ce va fi pana la urma, pentru ca rar socoteala de acasa, se potriveste cu cea din targ :) sa te poarte sanatos si sa traiesti fiecare moment si senzatie la volanul ei, pentru ca asta stie sa faca cel mai bine...sa ofere senzatii si placere in condus. Drumuri bune!
Link to comment
Share on other sites

cauta pe "gagal" pilot tuning.acolo gasesti tips-uri si tobe de toate genurile.se face si montaj acolo.

nu pleci fara tips de acolo.borla are cel mai bun raport calitate/pret

 

merci frumos ptr sfat,am luat leg cu ei si sper sa ajung cat de curand la ei,

acum am intrar in zugraveli si nu am timp sa intru nici pe forum.

merci incaodata :lol:

 

Frumos exemplar :) la asta visez si eu doar ca vreau sa fie 120d si 163 de cai, sa vedem ce va fi pana la urma, pentru ca rar socoteala de acasa, se potriveste cu cea din targ :) sa te poarte sanatos si sa traiesti fiecare moment si senzatie la volanul ei, pentru ca asta stie sa faca cel mai bine...sa ofere senzatii si placere in condus. Drumuri bune!

 

multam frumos,bafta cu 120-ul :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
cauta pe "gagal" pilot tuning.acolo gasesti tips-uri si tobe de toate genurile.se face si montaj acolo.

nu pleci fara tips de acolo.borla are cel mai bun raport calitate/pret

 

tocmai ce mi-am facut programare la cei de la ,,pilot tuning'' ptr miercuri

sa ii pun un tips ,,borla'' ca cel din imagine...sper sa arate bine.

voi reveni cu poze dupa montaj

Link to comment
Share on other sites

Salutare la toata lumea, ce pot sa spun masina este frumoasa, sa ai drumuri bune cu ea !

Am si eu o intrebare, de unde pot sa achizitionez pleoape pentru seria 1 ?

Bine, bine de gasit am gasit dar vreau un anumit model....NU vreau sa pe toata lungimea farului.....

Link to comment
Share on other sites

cauta pe "gagal" pilot tuning.acolo gasesti tips-uri si tobe de toate genurile.se face si montaj acolo.

nu pleci fara tips de acolo.borla are cel mai bun raport calitate/pret

 

tocmai ce mi-am facut programare la cei de la ,,pilot tuning'' ptr miercuri

sa ii pun un tips ,,borla'' ca cel din imagine...sper sa arate bine.

voi reveni cu poze dupa montaj

 

asa si cum spuneam mai sus,mi-am pus tips :)

 

o sa revin cu poze mai multe dupa ce spal masina,astea au fost facute la repezeala....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Misto masina, sa o stapanesti sanatos si fara evenimente. Jantele pica de minune pe ea.

 

Poze tot nu ai facut cu noile tips-uri vazute mai de la distanta. :)

 

Imi pare foarte cunoscuta masina, in special numarul.

Link to comment
Share on other sites

Misto masina, sa o stapanesti sanatos si fara evenimente. Jantele pica de minune pe ea.

 

Poze tot nu ai facut cu noile tips-uri vazute mai de la distanta. :)

 

Imi pare foarte cunoscuta masina, in special numarul.

 

merci frumos,

chiar nu prea am avut timp de poze,dar promit :)

 

pai trec foarte des aproape zilnic prin chiajna si rosu si domiciliez in cart militari.... :)

 

ps.

sper ca nu am facut ceva rau :lol:

Edited by daniel LNC
Link to comment
Share on other sites

"west-bucharest", acum am vazut :) Inseamna ca suntem vecini de cartier. :)

 

Hmm..dupa ce m-ai depasit pe line dubla continua, mi-ai mai taiat si fata de a trebuit sa franez exact pe o gura de canal "la fata" si mai speri sa nu fi facut ceva rau. :lol: glumesc evident. :)

 

Bafta cu titiu'.

Edited by GabiSap
Link to comment
Share on other sites

"west-bucharest", acum am vazut :) Inseamna ca suntem vecini de cartier. :)

 

Hmm..dupa ce m-ai depasit pe line dubla continua, mi-ai mai taiat si fata de a trebuit sa franez exact pe o gura de canal "la fata" si mai speri sa nu fi facut ceva rau. :lol: glumesc evident. :)

 

Bafta cu titiu'.

 

 

cool,vecini ai ca iti trimit un PM

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...
foarte frumoasa. o apreciez din nou desi am mai apreciat-o odata. frumoase si jantele. am acelasi model de jante pe 3-arul meu. am vazut ca le-ai pus cu gume de iarna. acelasi lucru l-am facut si eu iarna trecuta si din pacate le-am stricat. a "inflorit" lacul pe ele probabil de la substantele folosite la deszapezire. mi-e ciuda de mor. acuma trebuie sa caut sa le reconditionez. bafta cu masina.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.