Jump to content

vand 2 becuri XENON D2S 4300K PHILIPS GERMANY


Recommended Posts

ce nuanta au astea??? ma refer la culoare...sunt galbuie?? am avut ceva de 6000k si erau super ok se vedea super bine drumul pe timp de noapte, doar ca au fost foarte slabe calitativ, au tinut doar vreo 4 luni, pe urma unul a murit, a inceput sa palpaie...

poate imi recomandati ceva de calitate de 6000k d2s

Link to comment
Share on other sites

albastru-galbui ? n-am mai auzit... :lol:

 

edit: aha...deci verde ?

pai daca lumina e galbuie,inseamna ca nu e xenon,nu-i logic?! lumina de xenon nu-i galbena...in sensu' asta ma refeream.. :)

 

ba poate sa fie si foarte galbena, pentru proiectoare de ceata(sub 4000 K), la fel cum poate fi violet (peste 10000 K)

Link to comment
Share on other sites

de dimineata, da, dar cam devreme...

 

5. Initiatorul topicului poate da un singur UP la 7 zile de la ultima sa postare. Nu se admit UP-uri date mai repede de 7 zile de la ultima postare sau UP-uri date de catre alta persoana decat initiatorul topicului. Exceptia UP-ul la 7 zile va fi permis doar atunci cand initiatorul doreste sa scada 10% din pret.

 

se inchide

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.