Jump to content

my black beauty


babie 10

Recommended Posts

parca sa zic ca te-am vazut prin oras wk asta :lol:

probabil sambata pana-n 6 seara, caci apoi am plecat din oras........

sau poate l-ai vazut pe ”domnul” ca el a umblat sambata mai mult cu ea!

da folash cand ne mai vezi

eu zic ca nu ar fi indicat sa dea flash cand te vede, ca dupa poate incepe "domnul" cu intrebari: cine era? de ce iti da tie flash-uri? :lol:)) iti baga scandal in casa

eeeeee, ”domnul” intelege ca un simplu salut nu face rau nimanui, nu? (stie el cu cine s-a insurat, asa ca nu-ti face probleme)

tu esti din alexandria?

si eu ”la origine” tot de acolo sunt

 

 

parca sa zic ca te-am vazut prin oras wk asta :)

probabil sambata pana-n 6 seara, caci apoi am plecat din oras........

sau poate l-ai vazut pe ”domnul” ca el a umblat sambata mai mult cu ea!

da folash cand ne mai vezi

eu zic ca nu ar fi inicatsa dea flash cand te vede, ca dupa poate incepe "domnul" cu intrebari: cine era? de ce iti da tie flash-uri? :D)) iti baga scandal in casa

 

 

:) alea ar fi explicatii pe urma!!!

saluta-ti-l voi si pe el, si-i spun eu ca-s ”colegii” de pe forum!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sa te bucuri si sa ai grija de Black Beauty! :)

ms frumos

eu incerc sa am grija de masinuta atat cat pot

problema e ca nu mai merg senzorii de parcare, si nici timp de ea n-am avut

si ma obisnuisem cu ei!!!!!!!!!!!!!!

uffff

intai imi dadea pdc failure cand ploua....si dimineata (probabil se udau de la roua)....

acum nu mai misca deloc!

ufffffffffffffffffff

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

intre timp masinuta a primit si cauciucuri de iarna, ca la ce vreme e in craiova era si cazul (bine, e ”incaltata” de vreo 2 luni)........a mai primit si o revopsire a barei fata, ca avea o mica zgarietura..........acum urmeaza senzorii de parcare, ca fac figuri si nu mai vor deloc!!!!!

strangem banuti pt niste jante noi la primavara!:) plus cauciucuri

Link to comment
Share on other sites

Un model excelent de la BMW!

Sa aveti grija una de cealalta!

Si la mine fac figuri senzorii de parcare..stai linistita!

Numai bine!

ms frumos, incerc sa am grija de ea cat pot.....aseara a fost mai greu, caci pe la 3 noaptea ne-au sunat niste prieteni ca s-au rasturnat la vreo 80 km de craiova.....si cum sotul bause, am condus eu.....ningea de rupea si pe jos nu pot sa spun exact ce era.....gheata, zapada....

m-am descurcat, mai mai tare de 60 n-am mers!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
unde era bara de spate acum cateva zile?

urmeaza ceva ///m?

ooo, nu, as vrea eu!

o lovise putin vecinul :twoup: (cu o TATA TELCOLINE) si lasasem bara in service la vopsit!

nu puteam sta fara masina, asa ca am ales sa circul asa cu ea!

 

 

 

 

 

beauty tocmai a primit geamuri negre!

trebuie sa-i fac vreo 2 poze, dar acum e murdara rau!

in primul rand nu mai bate soarele asa rau inauntru (era un chin cu pitica la drum lung, mereu ii batea soarele-n ochi, nu putea dormi, ii era cald, etc)

in al doilea rand, parca se vede mai bine!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

bauty e la spital...contempo sibiu

fulia dusa, cureaua de la pompa servo (zic bine sau aiurez?????) si rolele intinzatoare

de ceva vreme dadea semne de duca, si a decis ca vrea sa moara pe la balea lac.....la sambata de sus facea tot mai rau, si am decis s-o internam! pana maine ramane acolo....sper ca maine s-o luam si sa ne poata duce pana acasa cu aceeasi placere cu care ne ducea si pana acum!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

hello miky,

sa mai treci pe la meet sa vad si eu mai bine masina ca nu m-ai plimbat vreodata cu ea :)

poate vin si eu cu ade la 'intalnirea BMW-urilor' si as avea ocazia sa mai beau o bere cu fla

Link to comment
Share on other sites

hello miky,

sa mai treci pe la meet sa vad si eu mai bine masina ca nu m-ai plimbat vreodata cu ea :)

poate vin si eu cu ade la 'intalnirea BMW-urilor' si as avea ocazia sa mai beau o bere cu fla

pai as veni eu, dar ii e lene ursului sa se dea jos din pat duminica la pranz :popcorn: :popcorn: :popcorn: ! uffff, m-am maritat cu un mos=)) :frantics:

ar fi super sa veniti si voi la herculane, ca si-asa noi nu cunoastem pe nimeni de pe forum!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.