Jump to content

Cumpar Embleme Jante


Recommended Posts

Salut!

 

Cumpar 4 embleme pentru jante, eventual 4 capace cu tot cu embleme.Ma intereseaza doar cu BMW, originale, nu carbon sau alte "tunninguri " gen Alpina, Hamman, AcShnitzer etc...

Doar embleme standard.

Astept oferte!

gasisem eu in targ cu 50 lei toate 4 culori oem...am cautat originale dar erau 50 lei bucata:(

daca te intereseaza vorbim

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

alea din "targ", daca nu sunt furate, sunt niste facaturi ordinare ce se vor coji foarte repede... tin sa cred ca sunt furaciuni oricum :)

 

oricum, ma ia sila cand vine vorba de posesori bmw ce cumpara furaciuni din "targ"...

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

alea din "targ", daca nu sunt furate, sunt niste facaturi ordinare ce se vor coji foarte repede... tin sa cred ca sunt furaciuni oricum :)

 

oricum, ma ia sila cand vine vorba de posesori bmw ce cumpara furaciuni din "targ"...

 

Ma intereeseaza ORIGINALE , nu facaturi ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

alea din "targ", daca nu sunt furate, sunt niste facaturi ordinare ce se vor coji foarte repede... tin sa cred ca sunt furaciuni oricum :)

 

oricum, ma ia sila cand vine vorba de posesori bmw ce cumpara furaciuni din "targ"...

pe 4 bucatele de plastic 2 milioane eu personal nu dau,furaciuni nu cumpar sorry,faptul ca ele nus oem nu ma dezavantajeaza cu nimic in capitolul asta

toata lumea cumpara bilstein, sachs,ruvillle si alte >facaturi>pentru ca preturile OEM sunt exagerate desigur la noi

si pt 4 capacele care si asa dispar in maxim 1 an...

Link to comment
Share on other sites

alea din "targ", daca nu sunt furate, sunt niste facaturi ordinare ce se vor coji foarte repede... tin sa cred ca sunt furaciuni oricum :)

 

oricum, ma ia sila cand vine vorba de posesori bmw ce cumpara furaciuni din "targ"...

pe 4 bucatele de plastic 2 milioane eu personal nu dau,furaciuni nu cumpar sorry,faptul ca ele nus oem nu ma dezavantajeaza cu nimic in capitolul asta

toata lumea cumpara bilstein, sachs,ruvillle si alte >facaturi>pentru ca preturile OEM sunt exagerate desigur la noi

si pt 4 capacele care si asa dispar in maxim 1 an...

 

Sunt complet de acord cu tine..am cerut preturi lui 4ucom...sa vedem cat sunt la el..oricum 200 de RON este o suma foarte mare.. era un user ce facea asa ceva din rasina, la pretul de 10 ron bucata.

Asteptam oferte , oricum...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.