Jump to content

Vand 320D 2004


fastpit

Recommended Posts

Vand BMW 320D an fabricatie 2004 120.000 km, stare exceptionala, jante M3 18 inch, 150 CAI , 6 trepte, climatronic, 4 geamuri electrice, navigatie mica functionala cu harta 2009, trapa electrica. (Schimb doar cu X5, ofer diferenta)

13000 Euro

0729099799

post-20496-1254730956_thumb.jpg

:) Asta-i pret ca-n vremurile bune...cand criza asta nu exista, iar samsarii nu isi permiteau decat "trafic" cu Dacii...

Link to comment
Share on other sites

pretul e 13000 Euro fix, nu astept oferte sub acest pret.

Cui ii place sa vina sa o vada, masina e impecabila. Iar cine are 8000 sa isi ia Logan sau ce gaseste la banii astia.

 

Nu e un pret real . Uita-te putin pe forum si ai sa vezi la 9000 masini identice . Nu spune nimeni din rautate doar ca asta e piata la masini acum . Varza .

Link to comment
Share on other sites

pretul e 13000 Euro fix, nu astept oferte sub acest pret.

Cui ii place sa vina sa o vada, masina e impecabila. Iar cine are 8000 sa isi ia Logan sau ce gaseste la banii astia.

Pretul tau e fantezie, fara suparare! Nu o sa-ti dea nimeni in vecii vecilor banii astia pe o masina ca asta in contextul crizei actuale. La banii aia iti E60 sau E90 cu de 2 ori mai multe optiuni pe el... Stiu ca ti-e greu sa accepti realitatea mai ales cand tu poate ai dat o caruta de bani pe masina asta si acum sa o dai la un pret de nimic, dar asta e realitatea! :lol: Si eu m-as afla in aceeasi situatie daca as vinde masina, asa ca mai bine o pastrez mai mult ca oricum ma "slujejte" negresit inca de cand am luat-o... :)

Edited by Bobo1987
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
pretul e 13000 Euro fix, nu astept oferte sub acest pret.

Cui ii place sa vina sa o vada, masina e impecabila. Iar cine are 8000 sa isi ia Logan sau ce gaseste la banii astia.

 

fugi ma pe daciaclub cu textele astea de seic al nisipurilor.

Link to comment
Share on other sites

cum poti sa compari cele 2 masinii??? cel de 11500 din oradea in ce stare e?? ce stii despre el? stii tu sigur ca masina e impecabila si o da in 11500? sa fim seriosi...cine stie ca are o masina super buna si intretinuta nu poate sa lase prea mult la pret. bafta la vanzare
Link to comment
Share on other sites

Omu' e optimist, nu poti sa-i zici nimic. Eu am luat E90-ul de la BMW Munchen cu 12100 euro, 2006, 36.000 km, si destul de dotata. Asadar somn usor si vise placute :)

 

@Victor

(usor offtopic, scuze) Daca timpul iti permite, ai putea da cateva detalii, te rog ? (Cand, cum..). Poate mai beneficiaza si altii (eu unul, as fi interesat) de experienta ta. Multumesc.

Edited by luchian
Link to comment
Share on other sites

cum poti sa compari cele 2 masinii??? cel de 11500 din oradea in ce stare e?? ce stii despre el? stii tu sigur ca masina e impecabila si o da in 11500? sa fim seriosi...cine stie ca are o masina super buna si intretinuta nu poate sa lase prea mult la pret. bafta la vanzare

 

ei, nu ! sa fim seriosi.. tu ai impresia ca toate masinile care se vand la preturi mai mici decat ar trebui sunt bombe ? nu-i chiar asa... ideea e ca trebuie sa te adaptezi pietei..

Link to comment
Share on other sites

Omu' e optimist, nu poti sa-i zici nimic. Eu am luat E90-ul de la BMW Munchen cu 12100 euro, 2006, 36.000 km, si destul de dotata. Asadar somn usor si vise placute :)

 

@Victor

(usor offtopic, scuze) Daca timpul iti permite, ai putea da cateva detalii, te rog ? (Cand, cum..). Poate mai beneficiaza si altii (eu unul, as fi interesat) de experienta ta. Multumesc.

 

Scuze de offtopic. O sa scriu in curand povestea celor doua masini din familie, ce cand cum, pe topicul dedicat "Masina mea"

Link to comment
Share on other sites

Vand BMW 320D an fabricatie 2004 120.000 km, stare exceptionala, jante M3 18 inch, 150 CAI , 6 trepte, climatronic, 4 geamuri electrice, navigatie mica functionala cu harta 2009, trapa electrica. (Schimb doar cu X5, ofer diferenta)

13000 Euro

0729099799

post-20496-1254730956_thumb.jpg

si totusi n-ai mai revenit cu niste poze de interior.. si eventual un update la pret.

Asta in ideea ca inca mai e de vanzare.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.