Jump to content

vand e46


Sibianul

Recommended Posts

vand e46 320i fab. 10 2002 -125kw/170cp-126mii km reali verificati dupa cheie(nu sariti ca nu ar fi ,asta isi va da seama cumparatorul)

culoare gri metalizat,cutie manuala.

optiuni ar avea asa:comenzi volan,pilot,pachet crom,pachet lumini interior,xenon oem,interior piele,cotiera fata spate, scaune incalzite cu reglaj lombar electric,perdeluta electrica,dsc,senzori ploaie/parcare/lumini,oglinda,carkit nokia,8airbaguri,3chei,proiectoare,etc.

pret =9000e

tel.0751176698

anuntul e valabil doar 30zile deoarece am posibilitatea sa iau un e90daca nu se vinde in astea 30 zile atunci o voi tine ptr. mine

Link to comment
Share on other sites

,,BRANDEX,,- hai la fata locului sa vezi daca au uzura scaunele- dar asa ne place sa vorbim-vrei o poza special ptr tine?

 

,, pedro,,-am scris exact cum gandeam-ulterioarele pareri deduse de altii nu ma intereseaza-daca e ceva de obiectat obiecteaza asupra masinii si nu asupra gandurilor mele ptr ca nu ne cunoastem :)

 

,,Catalin.,, nu e doar suportul e kitul complet si momentan nu e de vanzare separat de masina :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nu am nimic cu tine, dar toti care pun poza cu bancheta din spate si evita scaunele din fata au de obicei varza tapiseria. Pune o poza si cu ele ca sa nu fie discutii.

 

Bafta la Vanzare ca masina e frumoasa.

 

nici eu nu am scris ca ai avea ceva cu mine....ptr cei care se rezuma doar la discutii tapiteria masinii este uzata,ptr cine e interesat sa o cumpere daca tapiteria e uzata sunt de acord sa ii platesc deplasarea

 

multumesc ptr. urare :) stiu si eu ca masina e frumoasa,mai ales ca are si optiuni deloc neglijabile

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina dar daca vrei sa aiba priza mai mare la public fa niste fotografii in alta locatie (mai pitoreasca) si posteaza-le!

Fundalul fotografiilor e deprimant si nu doar din cauza vremii ci si din cauza cladirilor si a noroiului.

Masina are o culoare care cere un fundal in contrast care sa o puna in evidenta (si sa o faca mai atractiva).

Nu uita ca o parte din reusita unei vanzari sta si in reclama!

Personal cand am vazut fotografiile am avut impresia ca masina a mers numai pe drumuri "naspa" (din cauza fundalului - e o chestie psihologica incostienta)!

Spor la vanzare si sa o dai cu un pret cat mai bun!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
,,amaBMW,,-multumesc de sfat,cine e interesat intradevar isi face parerea cand vede masina in realitate,pozele pot fi prelucrate asta o stim fiecare,iar pe mine nu ma intereseaza aspectul cu fundalul sau cu drumul unde e facuta poza,daca imi convine masina din descriere merg si o vad si atunci ma decid daca o iau sau nu
Link to comment
Share on other sites

,,amaBMW,,-multumesc de sfat,cine e interesat intradevar isi face parerea cand vede masina in realitate,pozele pot fi prelucrate asta o stim fiecare,iar pe mine nu ma intereseaza aspectul cu fundalul sau cu drumul unde e facuta poza,daca imi convine masina din descriere merg si o vad si atunci ma decid daca o iau sau nu

 

Acum ai facut poza cu schema ca sa nu se vada uzura de pe scaune :) Pune omule o poza clara ca sa nu mai existe discutii .Nu are nimeni timp de pierdut cu deplasari aiurea .Cu cat esti mai clar in descrieri cu atat vei castiga un client interesat , daca o mai exista asa ceva pe forumul asta :lol:

Link to comment
Share on other sites

scaunele chiar se vad.....adica aripioara stanga de la scaunul soferului se vede....si daca era rupta/uzata s-ar fi vazut. la fel cu partea de jos a scaunului, zona care face cute de obicei se vede, si nu e cazul la masina asta, care pare ingrijita.

si cum a spus si omul.....cine e interesat da un telefon, daca ii place si ce aude poate face si un drum sa o vada, cu banii in buzunar, si poate se si intoarce cu masina acasa...eu asa stiu ca se procedeaza.

bafta la vanzare si la upgrade-ul propus

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.