Jump to content

[Vand] Jante noi si second de la 15 la 20. Anvelope noi si second


Recommended Posts

4 bucati de iarna, 225/45/17, un pret ,foto daca se poate, merci.

 

am 4 buc la fel de iarna BRIGESTONE BLIZZAK 225 45 17 94V aprope noi la 200euro...

 

un set de jante de bmw made in germany, RIAL, 8j pe 17, ET 20... la 350E... seria 1-3-5-7

 

sau pret paket gumele Brigestone si jantele rial la 500E tot...

Link to comment
Share on other sites

4 bucati de iarna, 225/45/17, un pret ,foto daca se poate, merci.

 

am 4 buc la fel de iarna BRIGESTONE BLIZZAK 225 45 17 94V aprope noi la 200euro...

 

un set de jante de bmw made in germany, RIAL, 8j pe 17, ET 20... la 350E... seria 1-3-5-7

 

sau pret paket gumele Brigestone si jantele rial la 500E tot...

 

Salut,

 

alt model de jante pentru oferta asta ? :)

Link to comment
Share on other sites

pe 17 deocamdata doar setu asta il am, ieri l-am adus din germania... omu meu cauta si cand gaseste imi trimite... :-? cand le primesk eu v-a anunt pe forum... ii spun cam ce vreti voi, sa stie ce sa caute...

 

ma mai intereseaza si ceva la 175/70/r14 tot de iarna. daca ne intelegem iau si blizzak. iar cu jantele astept cu nerabdare :) merci

Link to comment
Share on other sites

pe 17 deocamdata doar setu asta il am, ieri l-am adus din germania... omu meu cauta si cand gaseste imi trimite... :-? cand le primesk eu v-a anunt pe forum... ii spun cam ce vreti voi, sa stie ce sa caute...

 

ma mai intereseaza si ceva la 175/70/r14 tot de iarna. daca ne intelegem iau si blizzak. iar cu jantele astept cu nerabdare :) merci

 

am pe 14 dar cu talon de 65... am multe :lol: chiar 4 aprope noi ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.