Jump to content

Dezmembrez e36(pisica) 2.5 24 valve sedan


Recommended Posts

Ai facut afacere....l-ai luat cu 280 E complet si il vinzi cu 250 fara fetele de usi, ti-am zis eu in ziua cand ai venit ca esti afacerist :) Multa bafta

 

L-am luat de la tine cu 12 milioane si am oprit fetele de usi si l-am vandut lui laur cu 850. Adica am dat 350 ron pe fete de usi care nu au nici macar piele pe ele, au o imitatie...deci nu vad care e marea afacere...

Link to comment
Share on other sites

Ai facut afacere....l-ai luat cu 280 E complet si il vinzi cu 250 fara fetele de usi, ti-am zis eu in ziua cand ai venit ca esti afacerist :) Multa bafta

 

L-am luat de la tine cu 12 milioane si am oprit fetele de usi si l-am vandut lui laur cu 850. Adica am dat 350 ron pe fete de usi care nu au nici macar piele pe ele, au o imitatie...deci nu vad care e marea afacere...

dupa care ai vandut tapiteria textila (fetele de usi) la pretul de 350 ron. deci 850 ron scunele+bencheta si 350 ron fetele de usi vechi, in total 1200 ron, nici o pierdere!

Edited by laure
Link to comment
Share on other sites

mar33, pe mine personal nu ma deranjeaza cu absolut nimic ba dimpotriva,bravo tie, erau lucrurile tale puteai sa le vinzi cu cat vrei.

 

Ceea ce ma deranjeaza pe mine este faptul ca tu pe multe topicuri comentezi,uneori chiar revoltat, preturile celor care vand...ceea ce s-ar crede ca tu daca ai avea ceva de vanzare ai vinde mai mult pe degeaba(asa cum sugerezi pe multe anunturi de vanzari ale mai multor colegi), ceea ce nu se intampla. (vezi ceea ce a zis Laure mai sus).

 

Dar inca o data, repet, era lucrul tau, l-ai vandut cu cat ai vrut,nu este treaba noastra.

 

Multa bafta tuturor si daca se poate as vrea sa se inceteze cu offtopicul aici pe acest topic de vanzari. Multumesc

Link to comment
Share on other sites

In nici un caz nu as vinde un interior fara incalzire cu 700 euro sau pe o oglinda cu senzori 100 euro, sau pe un e36 cu volan pe dreapta si neinscrisa 4000 de euro, si nici 50 de euro pe 2 butoane cu incalzire (nu dau nume).

 

Si mi se pare normal sa comentez, ca de aia e forum si nu autovit, iar cei care posteaza anunturi isi asuma responsabilitatea comentariilor pro si contra.

 

Am comentat la preturi, corect, dar NUMAI la cele aberante ..in nici un caz la preturile corecte.

 

Numai ca pe acest forum s-a uitat exact ce e mai important "COMUNIUNE BMW" si s-a ajuns la o bisnita de doi lei, unde cei care dezmembrau masini si le vindeau la mambrii acestui forum, au ajuns sa ceara niste preturi enorme in speranta ca se gasesc gaste care sa dea banul.Din puncul meu de vedere ar trebui exclusi de pe forum acesti oameni.

 

Cat despre lucrurile pe care le-am vandut si cumparat au fost 2 interioare pe care le-am luat si din 2 am facut unul pentru masina mea, iar restul am vandut colegilor de pe forum la un pret foarte mic. Cei care le au si li se pare ca au dat mult pe ele, ii rog sa le aduca inapoi si le dau banii la orice ora.

 

As ca va rog sa terminati cu acest timp de comentarii...

 

P.S. Iar eu daca am cumparat ceva de la un coleg de forum, am cumparat pentru ca am vrut si mi-a convenit, nu am venit cu comentarii la nimeni...Scuze de offtopic..dar trebuia sa revin cu o replica...

Edited by mar33
Link to comment
Share on other sites

Ai facut afacere....l-ai luat cu 280 E complet si il vinzi cu 250 fara fetele de usi, ti-am zis eu in ziua cand ai venit ca esti afacerist :) Multa bafta

 

L-am luat de la tine cu 12 milioane si am oprit fetele de usi si l-am vandut lui laur cu 850. Adica am dat 350 ron pe fete de usi care nu au nici macar piele pe ele, au o imitatie...deci nu vad care e marea afacere...

dupa care ai vandut tapiteria textila (fetele de usi) la pretul de 350 ron. deci 850 ron scunele+bencheta si 350 ron fetele de usi vechi, in total 1200 ron, nici o pierdere!

 

Pardon....am dat interiorul de textil complet, scaune,banchete, fete de usi, tetiere la 350....impecabil si nu mi se pare mult deloc...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.