Jump to content

Jante BMW seria 5 (e39) Originale 18" model 32 (spitze) PRET DE CRIZA!


Recommended Posts

4 Buc Jante cu cauciucuri APROAPE NOI.

Imi pare rau de calitatea pozei dar era facuta pe seara cu telefonul, o sa revin cu mai multe poze mai explicite pt cine e interesat!

Fata: 225/45/18

Spate: 245/40/18

Pret 300EUR!!!

 

ma intereseaza pe mine dar sa imi trimiti si mie niste poze sa la vad mai in detaliu.

Eventual sa imi lasi un numar de telefon si zi-mi si mie de unde esti?

Link to comment
Share on other sites

Pune poze. Ma intereseaza! Esti sigur ca merg la e 39, ca modelul asta sunt de mai multe categorii(ma refer la J, ET, diametru)? Sunt aproape pentru toate seriile de bmw, pe acest model. Da detalii exacte. Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

Pune poze. Ma intereseaza! Esti sigur ca merg la e 39, ca modelul asta sunt de mai multe categorii(ma refer la J, ET, diametru)? Sunt aproape pentru toate seriile de bmw, pe acest model. Da detalii exacte.

 

Acum am vazut ca nu apare poza pe forum desi am incarcat-o, in fine, repet, am facut-o acum seara cu telefonul si nu se vede f clar,doar pt idee...

 

Le-am dat jos de pe e39-le meu :) se incareaza perfect, iar daca nu freaca pe fatza la viraj in contraaripa si nici pe spate in aripa, sunt sigur de e39!

Le-am lasat mai ieftine ca au ceva urme pe ele (in mijloc) pt ca au fost indreptate si planate, dar nu sunt strambe,lovite pe cerc,frecate etc.. dar se poate retusa f simplu si ieftin, pe mine nu m-a deranjat de aia le-am lasat asa.

O sa fac maine niste poze mai detaliate....

P.S. Eu sunt din Oradea

Edited by vanos525i
Link to comment
Share on other sites

Ai zis ca sunt originale, modelul 32. Nu par a fi acel model drept pentru care am atasat fotografia de la acest model. Modelul tau sa fiu sincer nu l-am gasit in categoria compatibila cu e39. Posibil sa existe(ca nu am stat sa le iau pe toate la rand). Spun asta ca pentru mine este relevant daca sunt originale sau sunt replica. Poate cineva care stie mai bine si citeste ,ma va lamuri. In alta ordine, ar trebui niste poze mai clare ca nu am inteles faza cu indreptatul lor s.a.m.d.

post-28899-1257597084_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ai zis ca sunt originale, modelul 32. Nu par a fi acel model drept pentru care am atasat fotografia de la acest model. Modelul tau sa fiu sincer nu l-am gasit in categoria compatibila cu e39. Posibil sa existe(ca nu am stat sa le iau pe toate la rand). Spun asta ca pentru mine este relevant daca sunt originale sau sunt replica. Poate cineva care stie mai bine si citeste ,ma va lamuri. In alta ordine, ar trebui niste poze mai clare ca nu am inteles faza cu indreptatul lor s.a.m.d.

 

exact modelul din poza pe care ai atasat-o tu, respectiv styling 32 OEM, am eu la vanzare dar dupa codul de pe ele apar ca sunt compatibile pe seria 3, E46, cu 8Jx18 ET 47 fata si 8,5Jx18 ET 50 spate.

Link to comment
Share on other sites

M-am interesat, sunt jante de M3 e46 model 101.

Scuze ca m-am grabit dar asa am crezut... nu-s prea priceput in domeniu, eu asa am cumparat masina si repet ca le-am dat jos de pe e39 al meu si nu are nimic modificat pe ea, si nu freca nicaieri si statea super pe masina, eu le dau pt ca mi-a dat cineva pe 16" si nu-s adeptul "tuningului".Sunt 100% compatibile si cu e39, pe probate!

Nu am reusit sa le fac nici azi poze ca am f mult de lucru, sper ca maine sa reusesc ca sunt in garaj la un prieten acum, ca eu stau la bloc.

Link to comment
Share on other sites

M-am interesat, sunt jante de M3 e46 model 101.

Scuze ca m-am grabit dar asa am crezut... nu-s prea priceput in domeniu, eu asa am cumparat masina si repet ca le-am dat jos de pe e39 al meu si nu are nimic modificat pe ea, si nu freca nicaieri si statea super pe masina, eu le dau pt ca mi-a dat cineva pe 16" si nu-s adeptul "tuningului".Sunt 100% compatibile si cu e39, pe probate!

Nu am reusit sa le fac nici azi poze ca am f mult de lucru, sper ca maine sa reusesc ca sunt in garaj la un prieten acum, ca eu stau la bloc.

Am postat si modelul 101 care zici tu.Nu seamana cu ce ai tu nici astea. probabil sunt din acelea replica facute in italia. Nu zic ca nu-s frumoase,din contra chiar imi plac, dar cam toata lumea vinde lucruri originale pe aici. Sunt sau nu sunt? Asta ma intereseaza.

post-28899-1257626127_thumb.jpg

post-28899-1257626136_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am revenit cu poze dupa cum am promis, numai ca imi cer mii de scuze ca nu am avut timp sa le spal, si asa le-am facut noaptea tarziu pozele dar cu un aparat performant cu blitz si se vede f urat praful si noroiul de pe ele.... Made in Romania....

Revin si cu un bonus!!!! In acelasi pret ofer si un set de 4 cauciucuri (ca cel din ultima poza) de iarna in stare excelenta!!!!! Numai cele 8 cauciucuri sunt pe putin 10mil si second... sunt instare perfecta toate!!!!!!!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu am drum decat prin Timisoara - Arad - Oradea - Satu Mare - Baia Mare, si mai rar prin Cluj - Tg Mures...

Schimb nu ma intereseaza pt ca mi-am luat altele deja pe 16, eu le vand ca e pe duca caseta de directie si ii mai prelungesc un pic viata cu niste jante mai mici daca tot vine si iarna... pt ca sincer nu le-as fi dat, se incadreaza perfect in locasul lor si nu freaca nici la viraj maxim... plus ca arata super pe e39...

Oferta eu zic ca e super, dak as mai lasa din pret ar inseamna practic sa le dau pe gratis ca 8 anvelope pe 18" in stare F buna nu le iei sub 10mil... iar pana la 300EUR mai sunt 250 ron = pretul jantelor.... asa ca cine le vrea sa vina dupa ele ca nu ma mai complic cu livrare la banii astia...

Edited by vanos525i
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.