Jump to content

Ce ziceti de sistemul asta 2 din cu GPS, dvd, tv, bluetooth, CD, MP3 etc pt. BMW E46?


osanusa

Recommended Posts

Esti sigur ca sunt aceleasi??? Sunt cele de pe ocazii?

Pentru ca cele de pe ocazii am inteles ca au iluminarea rose iar la e46 din link e porttocalie! :)

@osanusa - La nr asta l-ai sunat?

0727 - 701048

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Esti sigur ca sunt aceleasi??? Sunt cele de pe ocazii?

Pentru ca cele de pe ocazii am inteles ca au iluminarea rose iar la e46 din link e porttocalie! :)

@osanusa - La nr asta l-ai sunat?

0727 - 701048

 

Sunt aceleasi cu siguranta!

Am intrat pe forumul lor si intradevar initial era vorba sa faca luminarea rosie, dar dupa aceea, la cererea unui client, au facut-o portocalie. Probabil ca cel care le vinde nu stie acest detaliu.

Link to comment
Share on other sites

Esti sigur ca sunt aceleasi??? Sunt cele de pe ocazii?

Pentru ca cele de pe ocazii am inteles ca au iluminarea rose iar la e46 din link e porttocalie! :)

@osanusa - La nr asta l-ai sunat?

0727 - 701048

 

Sunt aceleasi cu siguranta!

Am intrat pe forumul lor si intradevar initial era vorba sa faca luminarea rosie, dar dupa aceea, la cererea unui client, au facut-o portocalie. Probabil ca cel care le vinde nu stie acest detaliu.

Pai cel care le vinde am inteles ca vandut o transa, deci a si montat (asa cum pretinde pe okazii, ca daca vii la Tuda ai montaj asigurat)!

Mie chiar nu mi se pare ca sunt aceleasi. Doar au acelasi soft. Daca te uiti, ala da volumul din butoane up/down, iar cele vandute sunt cu rotita!

Pana la urma ala e nr tel?

Link to comment
Share on other sites

Esti sigur ca sunt aceleasi??? Sunt cele de pe ocazii?

Pentru ca cele de pe ocazii am inteles ca au iluminarea rose iar la e46 din link e porttocalie! :)

@osanusa - La nr asta l-ai sunat?

0727 - 701048

 

Sunt aceleasi cu siguranta!

Am intrat pe forumul lor si intradevar initial era vorba sa faca luminarea rosie, dar dupa aceea, la cererea unui client, au facut-o portocalie. Probabil ca cel care le vinde nu stie acest detaliu.

Pai cel care le vinde am inteles ca vandut o transa, deci a si montat (asa cum pretinde pe okazii, ca daca vii la Tuda ai montaj asigurat)!

Mie chiar nu mi se pare ca sunt aceleasi. Doar au acelasi soft. Daca te uiti, ala da volumul din butoane up/down, iar cele vandute sunt cu rotita!

Pana la urma ala e nr tel?

 

Ala e numarul. Am vorbit cu omul si nu a montat nici unul, doar le-a vandut. Vrea ca pe viitor s asigure si montajul, dar asta e alta mancare de peste.

Sigur e vb. de acelasi producator.

 

 

filmuletele le-am luat de pe clubbmw.es si sunt puse de cel care e distribuitor la ei, langa pozele pe care le-ati vazut si voi cu aparatul.

Link to comment
Share on other sites

Esti sigur ca sunt aceleasi??? Sunt cele de pe ocazii?

Pentru ca cele de pe ocazii am inteles ca au iluminarea rose iar la e46 din link e porttocalie! :)

@osanusa - La nr asta l-ai sunat?

0727 - 701048

 

Sunt aceleasi cu siguranta!

Am intrat pe forumul lor si intradevar initial era vorba sa faca luminarea rosie, dar dupa aceea, la cererea unui client, au facut-o portocalie. Probabil ca cel care le vinde nu stie acest detaliu.

Pai cel care le vinde am inteles ca vandut o transa, deci a si montat (asa cum pretinde pe okazii, ca daca vii la Tuda ai montaj asigurat)!

Mie chiar nu mi se pare ca sunt aceleasi. Doar au acelasi soft. Daca te uiti, ala da volumul din butoane up/down, iar cele vandute sunt cu rotita!

Pana la urma ala e nr tel?

 

Ala e numarul. Am vorbit cu omul si nu a montat nici unul, doar le-a vandut. Vrea ca pe viitor s asigure si montajul, dar asta e alta mancare de peste.

Sigur e vb. de acelasi producator.

 

 

filmuletele le-am luat de pe clubbmw.es si sunt puse de cel care e distribuitor la ei, langa pozele pe care le-ati vazut si voi cu aparatul.

 

ok, atunci poate ma luminezi de ce butonul de volum e cu SAGETI! :lol:

Ma bag si eu la jucaria asta! Poate ne mai strangem cativa!

Link to comment
Share on other sites

asta ma uitam si eu acum...ma depaseste...e mult prea intuneric ca sa-mi dau seama!

 

intra pe clubbmw.es fa 10 posturi si cauta dvn-e46. Eu am facut 10 la rand in engleza, am luat filmuletele...si cand mi-erea lumea mai draga...mi-au dat ban.

 

ok...deci suntem 2....mai e pana la 10. Dupa ce mi-a spus omul, cred ca ne da 10% reducere daca ne strangem.

Practic mai trebuie separat

Optional Sistem DVB-T : 150 RON

 

Optional Sistem TMC : 90 RON

 

deci 240 ron....si eu cred ca astea ni le-ar da incluse in pretul de 2000 ron

Edited by osanusa
Link to comment
Share on other sites

Foarte misto, depinde totusi de calitate. Pana la urma 2000 lei sunt 450 euro, nu mi se pare asa scump avand in vedere ca navi original te duce si mai mult. Daca as avea CD player pe masina, l-as vinde cu 150 euro si as mai pune 300 euro si l-as lua, nu mi se pare mult pentru un asa upgrade.

 

 

Plus ca pentru oricare 2 din mai dai 250 de euro pe rama.asta vine la fix.eu sunt in dubii,trebuie sa vad la cineva,la o intalnire,apoi mi as lua.

Link to comment
Share on other sites

am trimis aseara un mail la producator.

Iata raspunsul:

Hello OSanu

Please contact

 

 

Contact Name : Filip Dragos

 

Phone no: 0040-727701048

 

Address: Dragalina Nr.6 AP.3 Turda Cluj Romania 401086

 

Email : dragos.filip@yahoo.com

 

thank you

 

 

2009-11-13

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

dynavin

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

发件人: Osanu Andrei

发送时间: 2009-11-13 00:36:06

收件人: info@dynavin.com

抄送:

主题: Interested in DVN-E46

Please send me the price for the unit. I am from Romania, so do you have any distribuitor in Romania? If you do, please give me some concact infos.

 

 

Thanks,

Osanu Andrei.

 

Deci produsul pe care il vinde baiatul din Turda este acelasi cu cel din poze.

 

..totusi 10 persoane pt o reducere de 10 % e cam mult ,poate 5 ar fi mai realist . Mai negociati cu el . E totusi criza ,nu cred eu ca vinde el de nu are aer .

 

Eu zic ca e timp sa ne strangem 10cumparatori pana la sfarsitul lunii. Dupa cum vad suntem deja 3.

Link to comment
Share on other sites

Cititi aici. Este distribuitorul lor din spania. De aici am si luat filmuletele.

 

http://translate.google.ro/translate?hl=ro...n-e46%26hl%3Dro

 

Vad ca in spania produsul a prins foarte bine....s-au facut peste 100 de pagini in 3 saptamani.

 

Cititi acolo...aveti informatii mai mult decat suficiente...dar inarmati-va cu rabdare...

 

dupa informatiile oferite acolo, culoarea se poate schimba...

Link to comment
Share on other sites

si tie ce ti-a zis...a vandut ceva in romania?\

 

 

 

hai sa facem rost de un nr. de telefon de la cineva care a luat de la el si si-a montat pe e46...sa auzim niste pareri

Nu am inteles clar, daca si pt BMW dar a spus ca a dat pentru Audi cateva unitati!

Vine cu Igo instalat! :)

Link to comment
Share on other sites

ia suna-l si intreaba-l concret....ca mie asa mi-a spus ca a vandut sisteme pt. e 46...si cere-i si un nr. de tel. de la un client care a cumparat...ca ar trebui sa aiba.

Sa vedem cat e de serios...

 

 

Daca totul se va dovedi ok,...o sa fac eu un topic separat ca sa ne strangem cat mai multi si sa obtinem un pret cat mai bun.

Edited by osanusa
Link to comment
Share on other sites

navi original am gasit pe 4tuning acum o vreme....special pt e46 1100 ron(nou)

Asta nu e numai navi este tot pachetul. Rahaturile de pe 4 tuning reprezinta doar monitorul. Toata instalatie duce la mai mult. In final nu vei avea nici touch, nici Igo (ci mizeria aia de soft), nici multe altele!

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca daca aparatele astea erau asa bune le puneau nemtii pe alte modele ...din cate stiu eu nu am vazut asa ceva pe bmw ... eu sincer as prefera unu` original ...am gasit si mai ieftin de atat!...

In orice caz stricati traditia bavareza cu chinezariile astea pe masini!

Mai bine beti banii!

 

decat navi din ala ...mai bine lasa(gandeste te doar cum sunt telefoanele alea chinezesti de le vezi in targ...il cumperi si acasa iti dai pumni in cap)

M-am ars cu China!

Nu m-as arunca asa...

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca daca aparatele astea erau asa bune le puneau nemtii pe alte modele ...din cate stiu eu nu am vazut asa ceva pe bmw ... eu sincer as prefera unu` original ...am gasit si mai ieftin de atat!...

In orice caz stricati traditia bavareza cu chinezariile astea pe masini!

Mai bine beti banii!

Ok, daca imi gasesti navi NOUA cu toata instalatia la 20.000.000 ai banii astia de la mine!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.