Jump to content

sticla oglinda e36....


ceaun

Recommended Posts

Am o sticla de oglinda de e36 noua.....Eu am un e46 si am avut sparta o oglinda si l-am rugat pe un prieten care a plecat in germania sa-mi ia una si in loc de e46 mi-a luat de e36.....E noua in cutie....

Pret 80 de lei......0764409905 ma gasiti daca vreti....

Edited by ceaun
Link to comment
Share on other sites

pe ce parte este?

incalzita?

asferica? cu unghi mort?

ca nu se intelege nimic din poze

sincer m-ai bagat in ceata :) nu stiu de care e ca eu trebuia sa o schimb pe stanga,da nefiind de e46 nu am folosit-o.Am luat de la autokarma pana la urma oglinda stanga.....da sincer mie mi se par la fel....daca vrei poze mai in detaliu zi-mi si fac sau zi-mi unde sa ma uit....vezi ca are si un cod pe cutie poate te ajuta....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
sal...scuze da acum am vazut ce mi-ai scris....sincer nu stiu cum e ca nu ma pricep...poate te ajuta codul ei de pe cutie sau uite mai pun cateva poze poate te lamuresti....daca te hotarasti ai nr meu mai sus...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Oglinda mea e in cutia originala in tipla,asa am primit-o si eu am incercat sa o pun pe e46 si nu am reusit,dar poate tu stii mai bine,nu te contrazic,doar ca eu nu am reusit....
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.