Jump to content

Vand 530d e60


MateiBarbu

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
nu mi-a raspuns kewlya ... in principiu vreau cash(in cazul in care am norocu sa o vand pe criza asta)...am o masina de rezerva ... merg cu aia pana gasesc ceva frumos de cumparat...partea a 2a e ca nu m-am ocupat deloc sa pun anuntul pe autovit...aici sunt convins ca nu prea am sanse sa o dau....sapt viit ma apuc de facut poze si ii trantesc un anunt pe autovit... Edited by MateiBarbu
Link to comment
Share on other sites

ce diferenta ti-a zis la schimb cu e92ul?

 

nu i-am raspuns ca e clar ca nu sunt bani de diferenta din raspunsul lui.

 

ma pot intelege si cu tine Xfiles, e ok masina dar totusi masina ta e 2004 si are multi km, poate ajungem la o diferenta sa ne convina la amandoi.

Edited by kewlya
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
aia reali mai au un 0 in coada geo bossic ... dupa parerea ta ... :)) are 80 de mii de km acu masina :lol: update pret ... 22000 euro ... kewlya ce diferenta vrei ? lasand la o parte toti bagatorii de seama ... are 180 de mii de km acum masina... 20 de mii negociabil ... urmeaza un schimb de placute fata , si o revizie ... de 10 mii de km... Edited by MateiBarbu
Link to comment
Share on other sites

11.000 euro, km prea multi, ma enerveaza ca nu are pachet M si nu ma pot abtine sa nu ii pun daca facem afacerea. A mea are 60.000 doar.

 

sunt intre masina ta ... si masina unui amic ... un 335coupe ... da e manual ... ceea ce ma da putin inapoi pt bucuresti .........

 

nu recomand 335 , dupa 100k km incep probleme pe la valve, turbo. un prieten la 12.000 km deja schimba in garantie piese pe la turbo. mai era cineva cu un 335d pe forum care zicea ca ia facut probleme.

 

si asta nu o spun ca sa faci afacerea cu mine ca nu-s eu chiar asa disperat.

 

tot 335 am vrut sa iau si eu dar 330i este un exemplu foarte bun de fiabilitate,chiar fara probleme aceste masini.

Edited by kewlya
Link to comment
Share on other sites

11.000 euro, km prea multi, ma enerveaza ca nu are pachet M si nu ma pot abtine sa nu ii pun daca facem afacerea. A mea are 60.000 doar.

 

sunt intre masina ta ... si masina unui amic ... un 335coupe ... da e manual ... ceea ce ma da putin inapoi pt bucuresti .........

 

nu recomand 335 , dupa 100k km incep probleme pe la valve, turbo. un prieten la 12.000 km deja schimba in garantie piese pe la turbo. mai era cineva cu un 335d pe forum care zicea ca ia facut probleme.

 

si asta nu o spun ca sa faci afacerea cu mine ca nu-s eu chiar asa disperat.

 

tot 335 am vrut sa iau si eu dar 330i este un exemplu foarte bun de fiabilitate,chiar fara probleme aceste masini.

 

 

Eu la 335xi nu am nicio problema cu turbo sau altceva .

Link to comment
Share on other sites

da, te cred. nu este o regula la toate masinile dar multe 335i au avut probleme.

in comparatie cu motoarele aspirate (320i,325i,330i) cele twin turbo sunt mult mai putin fiabile.

 

 

Probabil , am sa vad in viitor :) (off-topic era un topic deschis cu un bmw x5 lovit si in care un user intreba ce piese trebuie sa inlocuiasca sau cam asa ceva , caut acel topic si nu-l gasesc , ma poate ajuta cineva ?)

Edited by Cricket
Link to comment
Share on other sites

la banii pe care mii cere amicu pe aia ... pot sa ii pice si rotile :) ... stiu masina de cand si-a luat-o , deja a schimbat injectoarele pt ca merge subturat cu ea ... pe mana mea nu o sa se intample asta :lol: Edited by MateiBarbu
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
inca nu ! pt ca omu vrea cash ... nu schimb !!! nu sunt entuziasmat ... daca imi luam m3 eram :) ... stiu doar masina ... o raportez la pret...si de aici "entuziasmul" ... mi-ar placea si un tt sincer... mai usor de folosit in bucuresti ... taxe , impozite, consum mai mici ... am timp de gandire pana dau e60-ul ... sau mai exista varianta sa nu il dau si sa bag ceva bani intr-nu pachet M nishte jante frumoase(originale) si un interior sport de piele ... cam atat ii lipseste (dupa gusturile mele) ... Edited by MateiBarbu
Link to comment
Share on other sites

am vazut ... e superb ...merita toti banii... dar nu vreau sa il cumpar si sa dau masina cu el , masina la aceasi bani o vand daca e ... n-am ce sa fac cu al meu dupaia ... batai de cap ... ca nu prea cumpara nimeni interior standard din textil ... nici mie nu`mi place dar am pus mai mare pret pe starea tehnica a masinii cand am luat`o... Edited by MateiBarbu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.