Jump to content

Vand 530d e60


MateiBarbu

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cash doar , nu ma mai complic cu schimburi , sorry ... dar chiar mi-a ajuns ... ce`i in mana nu`i minciuna ...

 

ps. daca vrea cineva combinatie :twoup: ... vreau un m3 e92 + 5 mii de euro din partea lui :)

Edited by MateiBarbu
Link to comment
Share on other sites

care ar fii ultimul pret? Sunt interesat ofer cash, dar la dotariile care le are ar trebui sa tai un pic mai mult din pret....

 

 

Bai fratilor, nu vreau sa par rau, dar "e grele" rau de tot cu gramatica asta a limbii romane, pe bune de nu...:twoup:

Ce se intampla oare cu acest verb: "a fi" de-l stalcesc 50% din membrii acestui forum...

Scuze de off topic.

Link to comment
Share on other sites

pretul de cash e 15.900 ... pretul exprima starea generala a masinii... nu numai dotarile ... daca vrei e60 din 2006 ieftin cu km putini si multe dotari sunt destule pe autovit ... la 500k km ... date inapoi ... nu ma intereseaza sa mai "scap" de masina ... astept oferta corecta , exista alte alternative pe autovit desi a mea e cea mai ieftina(de pe site) din 2006 si cu taxa platita ... multumesc ...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sa nu ti-o fi spart vreun potential cumparator ca sa scazi pretul.

Stiu ca a mai fost un caz cand tot asa un potential cumparator i-a zgariat toata masina vanzatorului, si cand l-a sunat sa intrebe de masina primul lucru a fost daca e masina aia zgariata...

Link to comment
Share on other sites

nu cred ca e cazu meu ... masina e luata in vizor unde stau (singuru bmw pe o raza destul de mare la strada) mi-au furat oglinda dreapta cu tot , mi-au spart`o paia din stanga ... si acu mi-au spart si masina .... asta e ... schimb marca ca nu bag cate 500-1000 euro la 2-3 saptamani in masina ca sa le dau jegosilor de mancare ...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.