Jump to content

[vand] 525i, e39


azazzeal

Recommended Posts

vand e39, 06.2001, 525i, 192 cp

dotari: cam toate pentru vremea ei (care le stiu eu) inclusiv telefon, perdelute, reglaj lombar la scaune, oglinzi rabatabile electric, mai putin trapa, scaune piele si incalzire scaune, suport pahare :)

mentiuni:

- micile defecte sunt regasite in poze;

- masina a beneficiat de asigurare CASCO din prima zi in care a fost in posesia mea, ocazie cu care i-a fost schimbata culoarea (din gri metalizat in Blue Water metalic);

- anvelopele de vara (17") au cca. 8000km, iar cele de iarna (15") cca 1000, toate fiind cumparate noi;

- in momentul de fata polita CASCO mai este valabila cam 8 luni si, din cate stiu eu, printr-un act aditional, se transfera la proprietarul urmator (asta ar insemna inca cca 900 euro);

- consumabilele au fost schimbate in vara, inclusiv filtrul de benzina (care a fost o caruta de bani)

pret 10800 euro.

 

momentan nu ma intereseaza schimburi.

 

astept intrebari in cazul in care am omis ceva informatii ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
masina a beneficiat de asigurare CASCO din prima zi in care a fost in posesia mea, ocazie cu care i-a fost schimbata culoarea (din gri metalizat in Blue Water metalic)

ne poĂži explica putin cam care a fost ocazia? accident?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.