Jump to content

[Vand] Leduri, CCFL Angel-eyes, Xenon, Digital Music Changer


Recommended Posts

ma intereseaza angel eyes pt un e36 din 97 pe led sau ccfl.sincer nu stiu care e mai bun.astept un pm de la tine k detalii si preturi.ms

 

ccfl recomand ! 150 lei

 

salut...angel eyes pt e46 fl ai? cat costa ? montajul? si led pt pozitie fara eroare in bord ai?

precizez ca am faruri depo

 

Angelurile costa 150 lei, led fara eroare la 25 lei/buc!

 

salut

am vorbit la telefon de 2 ccfl white pt. bmw serie 3 facelift, 2002 cu xenon

 

Astept PM-ul cu adresa, Cristi!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

salut...angel eyes pt e46 fl ai? cat costa ? montajul? si led pt pozitie fara eroare in bord ai?

precizez ca am faruri depo

 

Angelurile costa 150 lei, led fara eroare la 25 lei/buc!

 

 

 

angelurile cu montaj inclus?

Link to comment
Share on other sites

Salut, pentru farurile de E39 facelift cu angel-eyes din fabrica, ai cumva leduri albe cu tot cu soclu ptr angel-eyes?Ma mai intereseaza cum pot monta becuri bi-xenon pe aceste faruri sau xenon si pe faza lunga. deasemenea becuri DS2 cea mai alba luminozitate tot ptr e39 , ce imi recomanzi , preferabil si cu balast de 55W sau ce solutie ai tu ptr a lumina cat mai alb si puternic pe faza scurta.

Mersi, astept raspuns si preturi cu/fara montaj.

Link to comment
Share on other sites

Am fsot plecat in concediu, imi cer scuze de raspunsurile intarziate!

 

Intrebare , vreau sa-mi pun si eu angel eyes ccfl pe farurile astea : http://img16.imageshack.us/img16/6972/img0768r.jpg . Cat de flexibile sunt neoanele alea ? sa stiu daca le pot rotunji cat decat frumos dupa lupa :twoup: .

 

NU sunt flexibile deloc neoanele, se vor sparge daca le scoti din carcasa de plastic!

 

Salut, pentru farurile de E39 facelift cu angel-eyes din fabrica, ai cumva leduri albe cu tot cu soclu ptr angel-eyes?Ma mai intereseaza cum pot monta becuri bi-xenon pe aceste faruri sau xenon si pe faza lunga. deasemenea becuri DS2 cea mai alba luminozitate tot ptr e39 , ce imi recomanzi , preferabil si cu balast de 55W sau ce solutie ai tu ptr a lumina cat mai alb si puternic pe faza scurta.

Mersi, astept raspuns si preturi cu/fara montaj.

 

Am toate cele mentionate mai sus, am si leduri pentru angel-eyes, rpet 150 lei/set, pentru faz alugna am set xenon SLIM la 250 lei , becuri d2s cu 1 an garantie, la 150 lei/set.

Edited by RedFighter
Link to comment
Share on other sites

Am vorbit la telefon despre un kit ccfl bmw e36 cu xenon ( faruri cu lupa)....verifica stocul si anunta-ma.

 

Pe stoc

 

Pentru e 46 compact 2004 , chit de angel eyes + xenon lupa este? mersi.

 

nu am pt comapct momentan

 

 

Angel Eyes E46 Facelift :twoup:

 

http://img694.imageshack.us/img694/8770/carsx.jpg

 

Ma intetereseaza un kit pt exact acelasi model de faruri...eu mi-am facut azi niste nervi cu un kit cu smd-uri, toate cele 4 inele erau egale in diametru si toate mai mici decat marginea oglinzii ( nu aveam efectiv de ce sa le prind)...pana la urma l-am compromis (largit, crapat, loctit scapat=>albeata)...de aceea te intreb daca kitul vandut de tine are strict dimensiunile unui far e46 ( cu lupa in cazul meu)?

Link to comment
Share on other sites

Kiturile vandute de mine , cele CCFL sunt exact pentru acest model de faruri, nu au 100% dimensiunea oglinzii, pentru ca este impsoibil de facut asa ceva, insa se integreaza perfect in far Edited by RedFighter
Link to comment
Share on other sites

Kiturile vandute de mine , cele CCFL sunt exact pentru acest model de faruri, nu au 100% dimensiunea oglinzii, pentru ca este impsoibil de facut asa ceva, insa se integreaza perfect in far

Ok...spune-mi te rog, ai si pe smd-uri? Vad ca la cele din poza...cele de pe faza scurta sunt ceva mai groase decat cele de pe lunga? Sunt egale in diametru?

Link to comment
Share on other sites

Salut m-ar interesa pe mine un kit angel eyes CCFL alb pentru e36, as dori sa stiu ce include acest kit si ce garantie oferi.

 

 

150 lei, kitul include 4 inele, 2 drossere si banda dublu adeziva p[entru montaj

 

Salut, leduri pt numarul de inmatriculare la un bmw e39 2002 mai ai? De preferabil sa nu dea eroare in bord. Ms

 

Am la 22 lei/bucata cu anulator de eroare intergrat

 

un kit de xenon h7 cel mai ieftin la ce bani este ca imi trebuie pt. un amic

 

220 lei cu un an de garantie

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.