Jump to content

[Vand] Leduri, CCFL Angel-eyes, Xenon, Digital Music Changer


Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salut,

 

Am nevoie pentru un Bmw E90 (4 portiere) din 2008, de un kit de CCFL. Daca se poate cat mai repede sa imi dai un raspuns. Sau un kit de leduri de alea speciale de modificare a culorii angel-eyes-ului la 6000K.

 

Multumesc anticipat,

Gheko.

Link to comment
Share on other sites

ma intereseaza la cat ai angeleyes pt e46 facelift cu xenon fabrica, si cat mar ajunge cu tot cu montat daca vin la u in arad si mi montezi

 

si ma mai intere leduri cu UV sau culoare mov pt lumini plafon fata, laterale spate si lumini picioare (doar luminile acelea care se aprind la deschiderea masinii :twoup:)..........si leduri albe pt placuta inmatriculare..........daca ai si ce pret

Edited by coolboy1878
Link to comment
Share on other sites

angel eyes pt faruri cu xenon din fabrica, modelul facelift, ai si ssd??? si daca da..care e diferenta intre ssd si ccfl...(in afara de faptul ca undele sunt pe neon si altele pe led)...aspect, fiabilitate, intensitatea luminoasa si pret. ms mult si un DMC din ala cand primesti vrea si eu :twoup:
Link to comment
Share on other sites

Leduri pozitii T10 1W cu soclu w5w , culoare alb-xenon - pret: 20 lei/set,

Led Plafoniera + numar 39 mm - pret: 15 lei/buc

 

Led Plafoniera 36mm - pret: 10 lei/buc

 

Banda flexibila leduri 1m (60 leduri smd de 1w) - pret: 70 lei

- banda este autoadeziva

- poate fi taiata la interval de 3 leduri (orice portiune merge alimentata la 12v)

- prezinta rezistentza la intervald e 3 leduri.

- poate fi utilizata la confectionarea luminilor de interior, oferind un llok total diferit de becurile clasice.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Inele Angel-Eyes:

 

CCFL:

- kitul contine 4 inele angel-eyes de dimensiunea potrivita pentru amasina dumneavoastra + invertoare tensiune

- tehnologie ccfl (neon)

- ofera aspect deosebit

- preturi cuprinse intre 120 si 200 lei (in functie de masina. )

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(6) Kituri Xenon:

 

Kituri xenon h1,h3,h7,h11 - pret: 230 lei

Kituri bi-xenon - h4 - pret: 280 lei

Kituri "rezistentze anti-erori" pentru masinile cu can-bus care sesizeaza eroare de bec ars. - pret: 60 lei/set

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Senzori parcare:

 

- senzori parcare electromagnetici: Autoadezivi, se lipes cpe interiorul barii, nu necesita modificari fizice: pret: 100 lei

- senzori parcare simplii : display cu afisaj distanta + voice + 4 senzori wirelss - pret: 180 lei

- senzori parcare cu camera mers inapoi: contin 6 senzori + display color de 2.3" + camera mers inapoi - pret: 450 lei

 

Digital Music Changer:

 

Acesta se poate instala pe un head-unit original de fabrica. Functioneaza cla fel ca si o magazie de CD-uri (pe portul de cd) si pastreaza calitatea sunetului la fel ca pe CD. Se controleaza direct din butoanele head-unitului masinii dumneavoastra. Aveti nevoie de un stick USB sau de un SD card si va puteti bucura de muzica de calitate inalte (MP3 sau wma). de asemenea exista si o intrare auxiliara pentru surse externe de muzica precum mp3 player, Ipod, minidisk player si altele

 

Caracteristici:

 

- Conexiune directa cu CD-sunet de calitate

- Calitate superioara emitatoarelor FM.

- Calitate identica cu CD

- Fucntioneaza cu butoanele originale

- Suport USB Âşi SD Card

- Extinderea pe scarĂŁ largĂŁ de surse audio externe, cum ar fi PC-ul, MD, PSP, de navigare prin GPS Âşi telefon mobil

- Usor de instalat si de utilizat.

 

Compatibil cu OEM Radio: Toyota, Honda, Volkswagen, Nissan, Ford, GM, Chrysler, Mazda, Hyundai, Subaru, Audi, Skoda

Compatibil cu Aftermarket Radio: Panasonic, Sony, Kenwood, Alpine M-autobuz, Alpine Ai-Net, Clarion Ce-net, Pioneer, JVC Âşi Sanyo.

 

Pret: 300 lei

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

(10) AutoKey Center

 

Carcase , chei, Cipuri, lame ucut

 

----------------------------------------------

 

Suspensii Sport - RaceLand

 

Nivelul de reglare fata de suspensia stoc este: de la -35mm pana la -90mm

Produsele sunt noi, Made in Germany.

 

 

Model

 

Vw Golf I

Vw Golf II

Vw Golf III

Vw Golf IV

Vw Golf V

Vw Polo 6N, 9N

Vw Passat

BMW e36

BMW e46

Opel Astra G

Opel Astra H

Peugeot 206

Peugeot 207

 

 

-----------------------------------

 

Bec Xenon pentru masinile cu xenon de fabrica (2s, HB4, etc)

 

-------------------------

am o intrebare de cit sunt becurile xenon...de 6000 sau 8000

Link to comment
Share on other sites

fa-mi si mie un pret pt un kitt BIxenon H4 pt un mitsubishi pajero 2005 cu droser de 35 W / 55 W

 

http://img15.imageshack.us/img15/9914/mitsubishipajero.jpg

 

ai pm!

A ajuns kitul xenon 4300K, le-am montat , sunt foarte multumt ...Multumesc !

 

 

Am facut comanda la acest kitt xenon si mi s-a ars surprinzator un bec, este inca in garantie (avand 2 ani). Cum putem sa rezolvam cat mai repede ? . Multumesc !

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne cerem scuze pentru ca nu am mai raspuns pe acest topic. Am fost foarte prins in ultima vreme cu diverse probleme personale si nu am reusit sa accesez internetul prea des. Asadar, va rog frumos, cei care doresc detalii sau doresc sa comande unul dintre produsele noastre, sa ne apeleze telefonic la unul din numerele de mai jos:

 

0743 657 017 - Lucian

 

0742.913.792 - Laurentiu

 

Va multumim frumos !

 

p.s: am sa incerc sa raspund astazi tuturor celor care mi-au dat mesaj.

Edited by RedFighter
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.