Jump to content

Vand BMW e34 525i 24v pret 3500e


sax1987

Recommended Posts

Vand BMW E34 525i 24v cu vanos 192cp din anul 1993 inmatriculat.Masina a fost refacuta complet interior exterior(de facelift).Dotari:

-airbag sofer , ABS, interior de piele cu scaune reglabil electric si memorie la scaunul soferului,jante de aliaj pe 17(8.5jfata10j spate),dubla clima (functionala),oglinzi electrice incalzite.,4geamuri electrice, folie omologataRAR,inchidere centralizata cu alarma,suspensie sport, carlig remorca(detasabil),computer de bord,MP3 player cu difuzoare Ground Zero.

A fost schimbata recent distributia(lanturi ,patine +intinzatoare,role curea alternator , rola curea compresor clima).

Este in stare perfecta de functionare atat exterior cat si interior.Toate actele la zi.

Se acepta variante cu E39 break. Pret 3500 e negociabil. Tel.0722719429

 

 

P.S.: masina se vinde cu jantele pe 17 din pozele in care apar doar jantele.

Edited by sax1987
Link to comment
Share on other sites

numai lant.

in bucuresti, intre 15 si 19, in functie de anotimp, ora si talpa.

 

frumoasa. am avut si o sa am o sensibilitate pt e34.

succes la vanzare.

 

 

Mersi ca ai raspuns, asta e consumul cu + sau- . Masina chiar e intr-o stare impecabila si cred ca merita banii care se cer pe ea.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.