Jump to content

Cumpar E36 320i - 4usi


fipu

Recommended Posts

Va rog frumos sa pastrati tonul civilizat si sa lasati discutiile malitioase.

Atatia bani am, este un topic de cumparari, deci nu inteleg care e problema voastra???

Va rog frumos nu va bagati in seama aiurea, lasati topicul pentru cei interesati de oferta mea.

 

Imi dau seama ca nu o sa iau o masina buna, dar voi baga bani in ea apoi.

 

Pentru informatia voastra am gasit una adusa acum la 1000 de euro cu un punct de rugina si fara aer.

Link to comment
Share on other sites

In locul tau as mai pune ceva bani deoparte si as lua ceva intretinut si in stare buna. La banii pe care esti tu dispus sa-i dai momentan pe masina, o sa mai bagi cel putin inca o data, daca nu mai mult, si tot nu o sa o aduci intr-o stare impecabila. Bafta !

 

Cine a fost necivilizat sau malitios ? Sau faptul ca suntem directi te deranjeaza ? Vroiai sa te mintim ? Ok. La banii astia o sa iei o bijuterie de masina. E mai bine asa ?

Link to comment
Share on other sites

Va rog frumos sa pastrati tonul civilizat si sa lasati discutiile malitioase.

Atatia bani am, este un topic de cumparari, deci nu inteleg care e problema voastra???

Va rog frumos nu va bagati in seama aiurea, lasati topicul pentru cei interesati de oferta mea.

 

Imi dau seama ca nu o sa iau o masina buna, dar voi baga bani in ea apoi.

 

Pentru informatia voastra am gasit una adusa acum la 1000 de euro cu un punct de rugina si fara aer.

 

doar un punct de rugina. cred ca tre sa te uiti mai bine, punctele astea se inmultesc repede.

Link to comment
Share on other sites

Stiti, v-am vazut si pe alte topicuri, voi sunteti buni numai sa comentati pe altii si sa poluati forumul, totusi nu puteti sa va vedeti de treaba voastra?

Eu caut sa cumpar o masina la un pret, sunt pe un topic dedicat, nu incalc nici o regula - aveti ceva de vanzare? daca nu.....va salut, cu respect.

Link to comment
Share on other sites

cand va veti juca pe banii vostri o sa vin si eu sa fac misto de voi, sa vad cum v-o place, pana atunci, cand e vorba de bani, nu va bagati in seama aiurea ca nu am muncit impreuna pe bani.
Link to comment
Share on other sites

Bai, dar ce ignorant mai esti. Noi incercam sa te ajutam, sa deschizi ochii si sa intelegi ca la banii aia numai cazaturi poti cumpara, iar tu vii cu reactii din-astea recalcitrante si ciufute !!!

 

Facerea de bine, fwtere de mama !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Mi-am reparat ironia cu post-ul urmator, de ce nu l-ai citat si pe ala ?! Cred ca in ala am reusit sa articulez aproape o propozitie intreaga si parca am si un argument pe acolo ! :lol:

 

Si tu puteai sa nu faci pe avocatul si sa-ti vezi de treaba ta. Apropos, deocamdata esti total off-topic pe thread-ul asta. :)

Edited by MihaiC
Link to comment
Share on other sites

Mi-am reparat ironia cu post-ul urmator, de ce nu l-ai citat si pe ala ?! Cred ca in ala am reusit sa articulez aproape o propozitie intreaga si parca am si un argument pe acolo ! :lol:

 

Si tu puteai sa nu faci pe avocatul si sa-ti vezi de treaba ta. Apropos, deocamdata esti total off-topic pe thread-ul asta. :)

nu l-am citat pentru ca ai continuat persiflarea pana in ultimul post. vrei sa fac referie cu un suspend la ala?

apropos, nu ar trebui sa te interesezi de treaba mea pe aici.

Link to comment
Share on other sites

vrei sa fac referie cu un suspend la ala?

apropos, nu ar trebui sa te interesezi de treaba mea pe aici.

 

Cat de comunist suna cele da mai sus !!!

 

Cum sa faci ma, tu, referire cu un suspend la ala, cand saracu post nu incalca nicio regula si nu ai niciun motiv ???

 

Aaa, doar asa, sa arati ce mare si tare esti tu pe forum-ul asta ? Asa da, poti face ce referiri vrei, nu conteaza daca ai motive sau nu !

Link to comment
Share on other sites

vrei sa fac referie cu un suspend la ala?

apropos, nu ar trebui sa te interesezi de treaba mea pe aici.

 

Cat de comunist suna cele da mai sus !!!

 

Cum sa faci ma, tu, referire cu un suspend la ala, cand saracu post nu incalca nicio regula si nu ai niciun motiv ???

 

Aaa, doar asa, sa arati ce mare si tare esti tu pe forum-ul asta ? Asa da, poti face ce referiri vrei, nu conteaza daca ai motive sau nu !

ma, misule ma, ai folosit cuvinte porcoase legate de familie.

sau vrei sa incepi sa-mi demonstrezi ca 1=0?

Link to comment
Share on other sites

Aaa, pai aia e un fel de zicala, dar banuiesc ca stiai asta.

 

Daca o consideri ofensatoare la adresa oricarei familii sau mame, imi cer scuze tuturor, my bad. :)

 

Cu toate ca nu prea stiu cine e "misu" asta caruia te adresezi ?! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Daa.... o Supernova de la VW.....de fapt o mica bestie care se numeste Golf III GTI 16V - 150 CP...1995, 4 usi, aer conditionat, scaune sport... stare foarte buna, am dat 900 euro pe ea si mai dau 1100 EURO pe taxa de inmatriculare. O sa ma duca undeva la 3000 de euro cu ce schimb la ea, distributie, frane, una alta + vopsit total. Eu zic ca e bine, nush ce parere aveti voi.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.