Jump to content

Vand volan cu comenzi de M NOU!


Recommended Posts

1. Cu "MA", sa te adresezi prietenilor tai , sau celor cu care te tragi de sireturi.

 

2. Nu e problema ta cat comentez eu sau cate posturi vreau sa fac.Odata ce ai postat aici ceva, inseamna ca iti asumi si comentarii neplacute, negocieri, oferte mici, apropo-uri, contraziceri, pareri de necunoscatori, incepatori, etc., ca de aia e forum , sa dam cu palavrageala. Daca nu-ti convine, ia volanul si du-te la piata sa-l vinzi sau pe site-uri de specialitate.

 

3. Se poate sa ma insel in privinta pretului, al calitatii, se poate sa am parerile si principiile mele, nu trebuie decat sa ma lamuresti cu argumente concrete sau sa ma lasi sa vorbesc singur.Nu "MA" si alte apelative de prost gust.

 

Bafta la vanzare si o seara buna!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1. Cu "MA", sa te adresezi prietenilor tai , sau celor cu care te tragi de sireturi.

 

2. Nu e problema ta cat comentez eu sau cate posturi vreau sa fac.Odata ce ai postat aici ceva, inseamna ca iti asumi si comentarii neplacute, negocieri, oferte mici, apropo-uri, contraziceri, pareri de necunoscatori, incepatori, etc., ca de aia e forum , sa dam cu palavrageala. Daca nu-ti convine, ia volanul si du-te la piata sa-l vinzi sau pe site-uri de specialitate.

 

3. Se poate sa ma insel in privinta pretului, al calitatii, se poate sa am parerile si principiile mele, nu trebuie decat sa ma lamuresti cu argumente concrete sau sa ma lasi sa vorbesc singur.Nu "MA" si alte apelative de prost gust.

 

Bafta la vanzare si o seara buna!

cel cu care te certi nu este vanzatorul volanului!

Link to comment
Share on other sites

1. Cu "MA", sa te adresezi prietenilor tai , sau celor cu care te tragi de sireturi.

 

2. Nu e problema ta cat comentez eu sau cate posturi vreau sa fac.Odata ce ai postat aici ceva, inseamna ca iti asumi si comentarii neplacute, negocieri, oferte mici, apropo-uri, contraziceri, pareri de necunoscatori, incepatori, etc., ca de aia e forum , sa dam cu palavrageala. Daca nu-ti convine, ia volanul si du-te la piata sa-l vinzi sau pe site-uri de specialitate.

 

3. Se poate sa ma insel in privinta pretului, al calitatii, se poate sa am parerile si principiile mele, nu trebuie decat sa ma lamuresti cu argumente concrete sau sa ma lasi sa vorbesc singur.Nu "MA" si alte apelative de prost gust.

 

Bafta la vanzare si o seara buna!

cel cu care te certi nu este vanzatorul volanului!

:)

Link to comment
Share on other sites

mda... :lol:)

nu mai comentati atat lasati omul sa isi faca treaba, de cate ori posteza cineva ceva la vinzare apar pe aici numai cunascataori, care de fapt nu sunt interesati sa cumpere ceva dar sunt ingineri in schimb, :) BAFTA LA VINZARE PRETUL ESTE FT BUN

Link to comment
Share on other sites

Uite...sa nu spui ca sunt baiat rau. Recunosc ca nu stiu pretul de nou al volanului, si nu sunt mare cunoscator daca se vinde cu airbag sau fara etc.

 

Mi s-a parut aiurea sa cumperi un volan fara airbag cu 300 euro. Si am postat un coment...

 

Daca am suparat pe cineva imi cer scuze. Bafta la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

Prietene...acuma sincer...am urmarit discutiile voastre si am ajuns la concluzia ca userul @mar33 are dreptate... :lol: cum poti sa ceri 300 euro pe un volan fara airbag?Intradevar in magazin este foarte scump,dar produsul tau nu este nou,deci valoarea lui devine jumatate cat e in magazin.Am cautat si eu din curiozitate pretul unui volan ca si al tau,nu am gasit ca si al tau,dar am gasit alt model....si costa doar 260Euro,aaaa si surpriza ARE AIRBAG....produsul este descris :".NU ESTE ROS,TOCIT SAU ZGARIAT.",pe cand al tau probabil a fost folosit timp indelungat si datorita accidentului prietenei tale(asta nu stiu daca e adevarat) nu ai airbag.Sper sa nu te superi pe noi dar de asta este forum,sa dezbatem probleme si sa invatam unii de la altii.Bafta la vanzare :)

 

Uite si volanul despre care ziceam ca ,costa 260 euro http://piese-auto.anunturi-auto.4tuning.ro...zi-8298747.html

Edited by mozolici_hd
Link to comment
Share on other sites

:)) in primu rand, dragul meu prieten... volanu E NOUUUUU, si in al doilea rand nu mai vorbii aiurea fara sa stii de accidente si etc... volanu a avut airbag dar l-am vandut separat, asa k dak nu il vrei , tine sfaturile pt tine... aici se vinde un produs nou, nu este topic pt barfeeee.... ms tuturor...

 

 

si inka ceva!!!! u compari un volan de e46 din 2000 folosit cu un volan NOU 2009 de x6 model M???? :lol:)=)) sincer

Edited by anita_sis
Link to comment
Share on other sites

:)) in primu rand, dragul meu prieten... volanu E NOUUUUU, si in al doilea rand nu mai vorbii aiurea fara sa stii de accidente si etc... volanu a avut airbag dar l-am vandut separat, asa k dak nu il vrei , tine sfaturile pt tine... aici se vinde un produs nou, nu este topic pt barfeeee.... ms tuturor...

 

 

si inka ceva!!!! u compari un volan de e46 din 2000 folosit cu un volan NOU 2009 de x6 model M???? :lol:)=)) sincer

 

 

Pe anunt scrie E46,E39,X5,X3...daca lucri la BMW ar trebui sa stii ca daca merge pe X5 merge si pe X6 si in privinta modelului,ai dreptate nu e acelasi model dar eu vroiam sa iti arat cum sunt preturile la volane CU AIRBAG.Asa ca nu are rost sa ma cert cu tine,bafta la vanzare...PS Nici nu vreau sa ma gandesc ce bani ai cerut pe acelasi volan cand avea airbag...)

Link to comment
Share on other sites

u compari e46 cu x6??? corect ala are airbag.... dar e e46 nu e de M, nu are incalzire, nu e nou... tu acuma vrei sa pun pret la fel... diferenta e cer-pamant... stiu si eu unu de bmw e cu airbag de bmw e34 la 150 roni... hai sa pun si eu pretu asta :))
Link to comment
Share on other sites

1. Cu "MA", sa te adresezi prietenilor tai , sau celor cu care te tragi de sireturi.

 

2. Nu e problema ta cat comentez eu sau cate posturi vreau sa fac.Odata ce ai postat aici ceva, inseamna ca iti asumi si comentarii neplacute, negocieri, oferte mici, apropo-uri, contraziceri, pareri de necunoscatori, incepatori, etc., ca de aia e forum , sa dam cu palavrageala. Daca nu-ti convine, ia volanul si du-te la piata sa-l vinzi sau pe site-uri de specialitate.

 

3. Se poate sa ma insel in privinta pretului, al calitatii, se poate sa am parerile si principiile mele, nu trebuie decat sa ma lamuresti cu argumente concrete sau sa ma lasi sa vorbesc singur.Nu "MA" si alte apelative de prost gust.

 

Bafta la vanzare si o seara buna!

Cu MA, ma adresez unora ca tine, care profita de orice rahat, ca sa se bage si ei in seama, totodata in necunostinta de cauza si care se ascund in spatele unor reguli (interpretabile de multe ori) pentru a face cateva posturi.

"nu trebuie decat sa ma lamuresti cu argumente concrete sau sa ma lasi sa vorbesc singur.Nu "MA" si alte apelative de prost gust." AUZI MA?! DAR EXPRESIA :"TE DOARE MINTEA CE PRETURI " TI SE PARE OK? invata sa fii respectos, si vei fii respectat.

Sa vii cu pretentii mai tarziu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.