Jump to content

vand bmw 320ci A e46 coupe


alex320cia

Recommended Posts

Salut,

 

doresc sa-mi vand bmw-ul pentru un upgrade. Masina de vanzare:

 

bmw 320ci A, 91.777 km, itp 2011.04, cumparata de noua in 2003 din Romania, culoare albastru inchis metalizat.

 

Dotari:

 

- cutie steptronic;

- tapiterie piele;

- computer bord;

- scaune sport incalzite;

- xenon aftermarket;

- 6 airbags;

- pachet lumini;

- jante 18 ''.

 

sa mai fie si altele, nu-mi vin in cap. Masina este foarte ingrijita, fara nici o eroare motor/cutie etc.

un clasic al bmw-power la un pret si o configuratie "lumeasca"".

 

 

pretul este de 8200 euro...dar :in cazul unei intentii de achizitii cash de la un membru al forumului voi oferi un alt pret, unul foarte bun. Ma intereseaza un cumparator serios si pasionat, aici dau prima data anuntul.

 

Pentru schimburi (cabrio, sau seria 5) doresc o masina serioasa.

 

va multumesc, si numai bine.

Alex

post-31379-1260194168_thumb.jpg

post-31379-1260194184_thumb.jpg

post-31379-1260194210_thumb.jpg

post-31379-1260194228_thumb.jpg

post-31379-1260194289_thumb.jpg

post-31379-1260194413_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

masina se poate vedea in BUCURESTI , zona razoare - malluri militari, cotroceni. Am o stare de sanatate care imi limiteaza "raza de autonomie" :lol:

Poze mai clare cu interiorul ...la prima iesire din barlog.

 

da, a stat in showroom, prima inmatriculare in romania.

 

Vreau un cumparator serios, de restul (pret )...ma ocup eu :)

 

numai bine, multumesc pentru aprecieri

Edited by alex320cia
Link to comment
Share on other sites

asa e, capota poate fi vopsita - am constatat si eu ca ii lipseste emblema dupa 2 luni, parcand langa un alt bmw , si eram "asta de unde are stema pe capota..ups trebuia sa o am si eu :) ", ii lipseste si stropitorul din stanga, o bucata de 4 cm2 din folie, capacul din bara din fata este pus deoparte, , ii scartie usa din dreapta, are o urma de tigare langa usa. ...

 

7600 euro.

Link to comment
Share on other sites

O chestie de gust? CAPOTA A FOST VOPSITA!

Bineinteles k a fost vopsita dar sunt unii care prefera sa astupe emblema si nu o sa lase chitu asa pe capota .

 

Stai linistit, nu astupa nimeni emblema de placere... cu siguranta a avut un accident , iar sa repari zona aia

astfel incat sa mai vina si emblema perfect e greu... a fost facuta la repezeala... sunt destule detalii ce tradeaza acest lucru :)

airbagul pasager nu e ciudat ? cine stie cine s-a ales cu nasul stramb ... in alta poza se vede destul de bine ca nu mai are aparatoarea de noroi

din spatele barii... o poza cu motorul si una cu scaunele se mai pot face ?

cu toate astea, pretul mi se pare unul foarte bun, tinand cont de dotari si de ce nu si de motorizare , cu siguranta multi ar fi optat pt cel de 170 CP,

dar acolo fiind alta cilindree , cresc darile anuale...

 

 

bafta la vanzare !

Link to comment
Share on other sites

cristi voi incerca sa fac zilele astea si pozele cerute. airbagul nu are nimic ciudat in afara unui punct unde este ciupit, probabil de la un pantof cu cui :).

 

 

Pretul este de 7500 euro. Pana la 1 decembrie este 6950 EURO absolut fix, dupa care va urca frumusel iar la 7500 euro..

Primul venit primul servit.

 

Numai bine

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.