Jump to content

vand bmw 320ci A e46 coupe


alex320cia

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

O chestie de gust? CAPOTA A FOST VOPSITA!

Bineinteles k a fost vopsita dar sunt unii care prefera sa astupe emblema si nu o sa lase chitu asa pe capota .

 

Stai linistit, nu astupa nimeni emblema de placere... cu siguranta a avut un accident , iar sa repari zona aia

astfel incat sa mai vina si emblema perfect e greu... a fost facuta la repezeala... sunt destule detalii ce tradeaza acest lucru :)

airbagul pasager nu e ciudat ? cine stie cine s-a ales cu nasul stramb ... in alta poza se vede destul de bine ca nu mai are aparatoarea de noroi

din spatele barii... o poza cu motorul si una cu scaunele se mai pot face ?

cu toate astea, pretul mi se pare unul foarte bun, tinand cont de dotari si de ce nu si de motorizare , cu siguranta multi ar fi optat pt cel de 170 CP,

dar acolo fiind alta cilindree , cresc darile anuale...

 

 

bafta la vanzare !

Eu vreau sa imi astup embema,deci iata k exista cineva cu astfel de gusturi.Bafta la vanzare ,chiar e frumoasa masina si merita fiecare banut!

Link to comment
Share on other sites

Eu vreau sa imi astup embema,deci iata k exista cineva cu astfel de gusturi.Bafta la vanzare ,chiar e frumoasa masina si merita fiecare banut!

 

 

iti este rusine cu ea pe capota ?

intradevar , pretul este unic pe piata pt un coupe E 46 destul de dotat si frumos !

Edited by jak
Link to comment
Share on other sites

Nu e vorba de rusine insa ajungi sa cedezi nervos dupa ce dispare de 1-2-3-x^10 ori . Am promis ca daca mai dispare o data ori o astup ori mai simplu cumpar 2 embleme f+s si le retusez eu .

Mai precis asa :

post-13355-1261777312_thumb.jpg

Sustin ce a zis colegu dar in conceptia mea chiar imi place cum arata fara emblema !Cum sa imi fie rusine cu emblema pe capota?Absurd!

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

doresc sa-mi vand bmw-ul pentru un upgrade. Masina de vanzare:

 

bmw 320ci A, 91.777 km, itp 2011.04, cumparata de noua in 2003 din Romania, culoare albastru inchis metalizat.

 

Dotari:

 

- cutie steptronic;

- tapiterie piele;

- computer bord;

- scaune sport incalzite;

- xenon aftermarket;

- 6 airbags;

- pachet lumini;

- jante 18 ''.

 

sa mai fie si altele, nu-mi vin in cap. Masina este foarte ingrijita, fara nici o eroare motor/cutie etc.

un clasic al bmw-power la un pret si o configuratie "lumeasca"".

 

 

pretul este de 8200 euro...dar :in cazul unei intentii de achizitii cash de la un membru al forumului voi oferi un alt pret, unul foarte bun. Ma intereseaza un cumparator serios si pasionat, aici dau prima data anuntul.

 

Pentru schimburi (cabrio, sau seria 5) doresc o masina serioasa.

 

va multumesc, si numai bine.

Alex

chilometri tai imi sunt prea dubiosi?

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

doresc sa-mi vand bmw-ul pentru un upgrade. Masina de vanzare:

 

bmw 320ci A, 91.777 km, itp 2011.04, cumparata de noua in 2003 din Romania, culoare albastru inchis metalizat.

 

Dotari:

 

- cutie steptronic;

- tapiterie piele;

- computer bord;

- scaune sport incalzite;

- xenon aftermarket;

- 6 airbags;

- pachet lumini;

- jante 18 ''.

 

sa mai fie si altele, nu-mi vin in cap. Masina este foarte ingrijita, fara nici o eroare motor/cutie etc.

un clasic al bmw-power la un pret si o configuratie "lumeasca"".

 

 

pretul este de 8200 euro...dar :in cazul unei intentii de achizitii cash de la un membru al forumului voi oferi un alt pret, unul foarte bun. Ma intereseaza un cumparator serios si pasionat, aici dau prima data anuntul.

 

Pentru schimburi (cabrio, sau seria 5) doresc o masina serioasa.

 

va multumesc, si numai bine.

Alex

chilometri tai imi sunt prea dubiosi?

Link to comment
Share on other sites

Masina sigur e din 2000, dupa volan, iar masina este de vanzare pe autovit!

 

http://www2.autovit.ro/vsdetalii8.php?IDM=...%252B%252B%252B

 

 

Bafta la vanzare, dar mai lasa la pret!

 

 

esti amabil sa detaliezi ?

 

la 7250 e(pretul de pe autovit) este a doua masina ca pret MINIM, cu 200 de euro mai ieftina este un alt model identic, fara piele, cutie automata, jante etc.

 

Cat de ieftina o vrei tu ? si pe ce motive?

Link to comment
Share on other sites

Orice gaseste unul si altul sa bage de vina, masina la acest pret este (oferta)putine masini gasesti pe forum la preturi reale,toata lumea vrea zeci de mii pe masinile lor ca au fost bine intretinute si etc... mentine pretul si ai putina rabdare !BAFTA
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.