Jump to content

Vand Navigatie BMW **NOUA**


Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Arata super marfa... acum poate sunt eu pe dinafara dar dvb-t e pentru modul TV? daca asta e... ajuta la ceva in romania? se prind cate... 4-5 posturi?

cand ai spus ca nici nu e nevoie de rama... la care rama te refereai? la aia in care trebuie sa intre clima? eu acum sub clima am spatiul ala mic pentru "ochelari" sau pentru ce o fi el... sunt curios de tot ce am nevoie ca sa mi se potriveasca navigatia asta...

 

Merci.

Link to comment
Share on other sites

Arata super marfa... acum poate sunt eu pe dinafara dar dvb-t e pentru modul TV? daca asta e... ajuta la ceva in romania? se prind cate... 4-5 posturi?

cand ai spus ca nici nu e nevoie de rama... la care rama te refereai? la aia in care trebuie sa intre clima? eu acum sub clima am spatiul ala mic pentru "ochelari" sau pentru ce o fi el... sunt curios de tot ce am nevoie ca sa mi se potriveasca navigatia asta...

 

Merci.

 

 

DVB-T este pt TV, da. nu stiu cite posturi vei prinde tu in RO. eu am prins azi cam 15 aici in viena.

 

rama aia pt clima. da!!! nu este necesara. trebuie doar putin modificata cea care este. adica taiata in fiecare parte 2 cm din ea...

 

http://s12.directupload.net/images/user/091225/szot474s.jpg

 

http://s7.directupload.net/images/user/091225/3j5bbkoz.jpg

 

http://s12.directupload.net/images/user/091225/rxnxwcnj.jpg

Edited by Manolo_Blahnik
Link to comment
Share on other sites

in pretul de 500 de euro e inclusa si manopera?

le aduci in Bucuresti presupun... cam pe cand se anunta? daca e pana la jumatatea lunii fabruarie e +1 la lista care s-a facut mai devreme.

 

 

eu stau in viena.. nu vin la bucuresti sa fac manopera. asta poti face si singur (sper sa nu t superi ca spun asta). e fff easy. daca pot eu poate oricine!!!

 

cam 20-30 ianuarie e livrarea. daca va fi 1 sapt mai tarziu sper sa nu se supere nimeni. pt k nu stiu nici eu exact.

Link to comment
Share on other sites

nu ma supar normal dar a meritat sa intreb :-) evident ca pot face si eu dar ma gandeam ca daca faci de 2-3 ori deja in romania te numesti meserias cu diploma.

oricum. +1 navi pt mine.

 

 

dap, nui nimic... t inteleg. mie mia facut placere. mai ales cind predai omului masina si se bucura ca un copil mic cu noua lui jucarie... :)

1.mikken

2.els

3.emiliano

4.wizard

5.B11WTF

6.alinelly

7.florin_gl

Link to comment
Share on other sites

Sunt convins , e tare scula, ma bag si eu oricum eu mai mult de 100 ron nu dadeam sa trec de la navi mic la 16:9 originala sau eventual daca o primeam cadou :) nu dau nici 5 bani pe porcaria aia in 2010

 

1.mikken

2.els

3.emiliano

4.wizard

5.B11WTF

6.alinelly

7.florin_gl

8.edy1092

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

Deci,sa recapitulam...500Euro pt produsul de varf si se poate monta climatizarea mai jos fara rama...Dupa 07 01 2010 pot sa vin la Viena la tine pt montaj.Corect?

 

 

aproape... tot e cum am stabilit inafara de: cam intre 20 si 30 ianuarie cel devreme.

 

am vandut to ce am comandat pina acum!!! deci trebuie putina rabdare...

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Deci,sa recapitulam...500Euro pt produsul de varf si se poate monta climatizarea mai jos fara rama...Dupa 07 01 2010 pot sa vin la Viena la tine pt montaj.Corect?

 

 

aproape... tot e cum am stabilit inafara de: cam intre 20 si 30 ianuarie cel devreme.

 

am vandut to ce am comandat pina acum!!! deci trebuie putina rabdare...

 

:)

 

Astept un semnal de la tine in ianuarie...apoi plec spre tine.Pe curand!

Link to comment
Share on other sites

Deci,sa recapitulam...500Euro pt produsul de varf si se poate monta climatizarea mai jos fara rama...Dupa 07 01 2010 pot sa vin la Viena la tine pt montaj.Corect?

 

 

aproape... tot e cum am stabilit inafara de: cam intre 20 si 30 ianuarie cel devreme.

 

am vandut to ce am comandat pina acum!!! deci trebuie putina rabdare...

 

:)

 

Astept un semnal de la tine in ianuarie...apoi plec spre tine.Pe curand!

 

 

+436506355780

 

sunama tu t rog. eu am sa uit (ma cunosc).

 

oricum am sa postez din momentu ce ma intorc din concediu iar aici p forum!!!

 

inca un video:

 

http://www.youtube.com/watch?v=h-7m53DySS0

Link to comment
Share on other sites

sistemul l-ai comandat tu cu dvbt....sau asa l-au trimis ei pt. primul sistem?

 

te intreb pt. ca luni intru si eu in posesia lui si nu sunt sigur daca are sau nu dvbt...

 

 

lam comandat eu cu tot cu DVBT pt ca nu mi se pare mult. si este foarte "smeker" pentru citiva euro in plus...

 

sa ne spui si noua ce parere ai cind il primesti/montezi/bucuri de el... :)

Link to comment
Share on other sites

sistemul l-ai comandat tu cu dvbt....sau asa l-au trimis ei pt. primul sistem?

 

te intreb pt. ca luni intru si eu in posesia lui si nu sunt sigur daca are sau nu dvbt...

 

 

lam comandat eu cu tot cu DVBT pt ca nu mi se pare mult. si este foarte "smeker" pentru citiva euro in plus...

 

sa ne spui si noua ce parere ai cind il primesti/montezi/bucuri de el... :)

 

OK...o sa postez cu siguranta. Abia il astept.

Din ce vad totul e OK, dar mi se par cam mari literele de pe butoane!

Edited by osanusa
Link to comment
Share on other sites

sistemul l-ai comandat tu cu dvbt....sau asa l-au trimis ei pt. primul sistem?

 

te intreb pt. ca luni intru si eu in posesia lui si nu sunt sigur daca are sau nu dvbt...

 

 

lam comandat eu cu tot cu DVBT pt ca nu mi se pare mult. si este foarte "smeker" pentru citiva euro in plus...

 

sa ne spui si noua ce parere ai cind il primesti/montezi/bucuri de el... :)

 

OK...o sa postez cu siguranta. Abia il astept.

Din ce vad totul e OK, dar mi se par cam mari literele de pe butoane!

 

 

in germania clinetii se plang de aceleasi lucruri... intr-adevar. ca ar putea fi mai mici.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.