Jump to content

Recommended Posts

s-a ivit o noua problema ....moderatorii partinitori ...ce ne facem cu ei ???

lasa-ti-ma sa ghicesc ..o sa mi se inchida topicul,nu??? :)

 

 

Daca ai ceva de impartit cu unul sau mai multi moderatori referitor la topic-uri care ti-au fost inchise sau mai stiu eu ce alte nemultumiri ai avea, nu mai bine discuti direct cu ei decat sa ai astfel de clone penibile ??? Nu stiu clona cui esti, vad doar ca ai minte de copil. Altfl, nu ai recurge la asa ceva !

Edited by MihaiC
Link to comment
Share on other sites

Sorina tu mergi cu 250km/h?

Nu am mai intalnit o femeie care sa mearga cu 250 pe ora...ma mir

 

nu ma pricep la gatit amice :lol:

 

 

Topicul acesta se ĂŽncadreazĂŁ la plictisealĂŁ de sĂŁrbĂŁtori.

 

 

spiritual si tu ...

Eu cred ca tu ti-ai cumparat seria 7 de curand si vrei sa ne dai gata ca ai mers cu 250km/h si inca mai vrei + esti femeie(nu am ceva cu femeile,dar eu le stiam mai fricoase la volan)eu zic sa iti cumperi o naveta spatiala sau un avion de lupta poate ajungi mai repede la Constanta,nu te supara asta e pareaea mea.

Topic de plictiseala,nu avem ce face si postam :)

Link to comment
Share on other sites

s-a ivit o noua problema ....moderatorii partinitori ...ce ne facem cu ei ???

lasa-ti-ma sa ghicesc ..o sa mi se inchida topicul,nu??? :)

 

 

Daca ai ceva de impartit cu unul sau mai multi moderatori referitor la topic-uri care ti-au fost inchise sau mai stiu eu ce alte nemultumiri ai avea, nu mai bine discuti direct cu ei decat sa ai astfel de clone penibile ??? Nu stiu clona cui esti, vad doar ca ai minte de copil. Altfl, nu ai recurge la asa ceva !

 

asta vreau sa stiu,cum iau legatura cu ei ....imagineaza-ti ca nu am gasit topicul cu reclamatii ,toate sunt inchise

deci fara copil sau penibil ca eu nu te am jicnit ,si nu cred ca de asta suntem aici

Link to comment
Share on other sites

spiritual si tu ...

 

PĂŁi nu prea am cu cine sĂŁ fac glume. :lol:

 

Poate mai faci Âşi un topic despre un "lizing la ICS 5" sau altceva la fel de interesant. :)

 

 

daca va fac un topic despre Porsche e bun??

 

 

e mai bine asa?si oricum atata timp cat ti ai dat seama despre ce vorbesc este in regula,nu stiam ca facem gramatica ..

Edited by val_vartej
Link to comment
Share on other sites

Contacteaza-i pe pm. Tu cum ti-ai caracteriza postarile de pana acum ? Dar ca esti o clona, cum ti se pare ?

 

nu cunosc numele niciunui moderator ,asa ca daca esti simpatic sa mi dai vreun nume ...be my guest

cat despre clona...sa intreb a cui?nu o sa o fac pentru ca nu ma intereseaza

PS : te rog sa te limitezi doar la nume daca poti daca nu ...avem probleme serioase aici cu masinile

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.