Jump to content

vand eleroane luneta , ploape faruri si eleroane portbagaj


Recommended Posts

am primit inele ceasuri bord chrom look ( lucioase ) sau titanium look ( mate )

 

pentru urmatoarele modele :

 

 

e36

 

e46

 

e39 / x5

 

 

pret - doar 90 ron !!!

 

 

0727154233 sau da ti mi pm cu nr vostru si va sun eu cand pot .

 

 

scuze ca nu am anuntat asta pe topicul deschis pentru " inele ceasuri bord " , unde multi ati intrebat camd le primesc , si ati cerut sa va anunt cand le voi fi primit , dar faptul ca am raspuns la aceste intrebari ale voastre , s a considerat " up inainte de termen " nu raspuns la intrebarile voastre si un moderator l-a blocat 10 zile .

banuiesc ca acum va sanctiona si acest topic pentru ca dau detalii despre produse pt care e deschis alt topic .

am incercat sa i explic acelui moderator ca nu am facut decat sa raspund la intrebari , ceea ce nu este o incalcare a regulamentului , pot raspunde de oricate ori este nevoie , far aa se considera " up " , dar degeaba .

mi s a raspuns in mod repetat si subliniat ca nu este obligatoriu sa postez anunturi pt vanzari .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mi s a raspuns in mod repetat si subliniat ca nu este obligatoriu sa postez anunturi pt vanzari .

Asa e.

 

Am discutat pe privat, ti-am explicat de 10 ori ca nu sunt pemise UP-uri, indiferent de motiv, ca ai primit sau nu marfa, ca ai poze noi sau ca a fatat cateaua.

 

Daca tu crezi ca ai gasit smecheria de a ocoli regulamentul postand pe alt topic sau vaitandu-te ca nu esti inteles, sa stii ca te-ai inselat.

 

13. Moderare. Nu discutati deciziile moderatorilor. Daca aveti comentarii, le trimiteti si discutati cu moderatorii si administratorii prin PM. Sa nu credeti ca va pricepeti mai bine decat noi, la ce e bine si la ce e rau pentru bmwclub.ro.

Deciziile luate de catre moderatori, nu sunt subiect de discutie. Daca totusi, considerati ca nu corespund, sau sunteti impotriva, puteti sesiza acest lucru prin PM doar administratorului. Orice alta cale va atrage dupa sine suspendarea respectivului membru.

In consecinta ai 15 zile suspend, nefiind la prima abatere in ceea ce priveste regulile de la MP

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.