Jump to content

VAND SISTEM 2DIN pt BMW E46 - de la 1949 RON fara TVA


Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai... cum s-a scumpit datorita lui brandex??? de la 1999 la 1949 ... mie mi se pare ca s-a ieftinit :)

 

aia e varianta intro de 1949

 

cea "full options" a costat 1999 si acum costa 2238

varianta de baza la 1949 este fara TVA iar cealalta cu 2149 cu tot cu dvbt este de asemena fara TVA

Link to comment
Share on other sites

As vrea sa stiu ce functii sunt disponibile pentru comenzile de pe volan...din ce am vazut pe film se schimba melodiile si se ajusteaza volumul...este cumva disponibila si comanda pentru telefon de raspuns atunci cand este conectat prin bleutooth ?....si daca are si antena pentru tv inclusa si daca da..cum este pt. interior sau exterior....multumesc anticipat pentru eventualele precizari
Link to comment
Share on other sites

ca sa montezi sistemul asta iti trebuie mufe adaptoare??? sau vine el cu toate chestiile astea?eu doar il mufez si gata merge?sau cum se procedeaza?

inca o chestie...clima cand se muta mai jos imi trebuie vreo rama ceva sau are deja acolo cleme?

te rog lamuresta-ma....

aaa si pune si tu p[retul cu tva cu tot la cea mai ieftina varianta

Link to comment
Share on other sites

As vrea sa stiu ce functii sunt disponibile pentru comenzile de pe volan...din ce am vazut pe film se schimba melodiile si se ajusteaza volumul...este cumva disponibila si comanda pentru telefon de raspuns atunci cand este conectat prin bleutooth ?....si daca are si antena pentru tv inclusa si daca da..cum este pt. interior sau exterior....multumesc anticipat pentru eventualele precizari

 

butoanele de tel si comanda vocala nu merg, merg doar vol +/- si next/prev

Link to comment
Share on other sites

As vrea sa stiu ce functii sunt disponibile pentru comenzile de pe volan...din ce am vazut pe film se schimba melodiile si se ajusteaza volumul...este cumva disponibila si comanda pentru telefon de raspuns atunci cand este conectat prin bleutooth ?....si daca are si antena pentru tv inclusa si daca da..cum este pt. interior sau exterior....multumesc anticipat pentru eventualele precizari

 

Comanda pentru telefon de pe volan merge numai daca ai si sistemul bluetooth montat pe masina, altfel (cum este si cazul meu) poti raspunde prin apasarea butonului de answer de pe sistem.

 

A aparut putin in filmulet si TV dar se vedea cam rau! Se poate regla sa se vada mai bine?

 

CU siguranta! La mine se prinde foarte bine Antena 2.

Link to comment
Share on other sites

Comanda pentru telefon de pe volan merge numai daca ai si sistemul bluetooth montat pe masina, altfel (cum este si cazul meu) poti raspunde prin apasarea butonului de answer de pe sistem.

 

daca ai sistem de bluetooth OEM cum faci legatura la sistemul 2 DIN?

Link to comment
Share on other sites

comunitarea BMW exista ... doar pentru unii, care vor multi bani la buzunarul lor si nu este nimeni obligat sa cumpere de la brandex, ca pana la urma fiecare face ce vrea cu banii lui nu... se vor mai ieftini si vor ajunge tot la 1999 sau mai jos :) BAFTA LA VANZARE :lol:
Link to comment
Share on other sites

ca sa montezi sistemul asta iti trebuie mufe adaptoare??? sau vine el cu toate chestiile astea?eu doar il mufez si gata merge?sau cum se procedeaza?

inca o chestie...clima cand se muta mai jos imi trebuie vreo rama ceva sau are deja acolo cleme?

te rog lamuresta-ma....

aaa si pune si tu p[retul cu tva cu tot la cea mai ieftina varianta

 

Sistemul vine cu mufe plug and play compatibile cu mufele din fabrica. Clima se poate muta jos, dar pentru asta iti mai trebuie o rama, pe care o poti cumpara tot de la mine.

 

OK....PRETUL CU TVA LA VARIANTA CEA MAI IEFTINA ESTE DE 2320 RON.

OPTIONAL - DVBT+TMC LA 236 RON CU TVA INCLUS

RAMA CLIMA + MONTAJ LA PRETUL DE NUMAI 299 RON

*oferta include mini sd de 2gb cu ultimul soft IGO 8 !!!

 

!!!OFERTA VALABILA NUMAI PENTRU MEMBRII FORUMULUI!!!

Edited by osanusa
Link to comment
Share on other sites

eu am display 16:9 deci nu am nevoie sa mai mut nimic

dar nu stiu inca unde se monteaza unitatea de navi si antena TV, ca daca trebuie sa trag alte fire pana in spate unde am eu unitatea de navi OEM, e munca multa

 

daca ai navi oem din fabrica, trebuie sa ajungi in spate la modulul radio - acolo ai conexiunile necesare: +, -, dif, etc...daca aveai casetofon sau cd - indiferent de model era super simplu - plug'n play

Link to comment
Share on other sites

eu am display 16:9 deci nu am nevoie sa mai mut nimic

dar nu stiu inca unde se monteaza unitatea de navi si antena TV, ca daca trebuie sa trag alte fire pana in spate unde am eu unitatea de navi OEM, e munca multa

 

daca ai navi oem din fabrica, trebuie sa ajungi in spate la modulul radio - acolo ai conexiunile necesare: +, -, dif, etc...daca aveai casetofon sau cd - indiferent de model era super simplu - plug'n play

din ce spui tu eu inteleg ca folosesc cablurile OEM care le am pentru a face legatura la unitatile noi, daca e asa e super k, fara bataie de cap

mersi

Link to comment
Share on other sites

eu am display 16:9 deci nu am nevoie sa mai mut nimic

dar nu stiu inca unde se monteaza unitatea de navi si antena TV, ca daca trebuie sa trag alte fire pana in spate unde am eu unitatea de navi OEM, e munca multa

 

daca ai navi oem din fabrica, trebuie sa ajungi in spate la modulul radio - acolo ai conexiunile necesare: +, -, dif, etc...daca aveai casetofon sau cd - indiferent de model era super simplu - plug'n play

din ce spui tu eu inteleg ca folosesc cablurile OEM care le am pentru a face legatura la unitatile noi, daca e asa e super k, fara bataie de cap

mersi

 

exact, doar ca trebuie sa te conectezi in fata in spatele hu (in cazul in care ai avot cd/cass din fabrica si ai folosit cablu retrofit pentru navi) sau in spate (navi din fabrica sau ai conectat cablul de navi direct pe fire - ai taiat mufa originala)

Link to comment
Share on other sites

am intelssz.....deci ea vine cu tot tot tot...doar o montez acolo si gata....nu mai cumpar nik in afara de rama pt clima....are toate adaptoarele...are tot...o sa mearga navigatia...si celelalte???

si daca ma hotarasc sa dau comanda in cate zile vine navigatia???

Link to comment
Share on other sites

Tu ai citit pe-aici? Daca te hotarasti sa dai comanda POATE ai norocul sa fii pentre cei care pune mana pe o unitate din a 2-a transa. Momentan, a doua transa NU s-a fabricat si nici nu se stie data exacta cand va ajunge in RO, dar se preconizeaza inceputul lui Feb! Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

Tu ai citit pe-aici? Daca te hotarasti sa dai comanda POATE ai norocul sa fii pentre cei care pune mana pe o unitate din a 2-a transa. Momentan, a doua transa NU s-a fabricat si nici nu se stie data exacta cand va ajunge in RO, dar se preconizeaza inceputul lui Feb!

 

Intreb de curiozitate..... prima transa s-a fabricat??? :) este pe drum? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tu ai citit pe-aici? Daca te hotarasti sa dai comanda POATE ai norocul sa fii pentre cei care pune mana pe o unitate din a 2-a transa. Momentan, a doua transa NU s-a fabricat si nici nu se stie data exacta cand va ajunge in RO, dar se preconizeaza inceputul lui Feb!

 

Intreb de curiozitate..... prima transa s-a fabricat??? :) este pe drum? :)

Prima transa a constat in sample units si au fost EPUIZATE.

 

LE: Nu e mai simplu sa rasfoiesti putin forumul decat sa pui intrebari d-astea? :lol:

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

Tu ai citit pe-aici? Daca te hotarasti sa dai comanda POATE ai norocul sa fii pentre cei care pune mana pe o unitate din a 2-a transa. Momentan, a doua transa NU s-a fabricat si nici nu se stie data exacta cand va ajunge in RO, dar se preconizeaza inceputul lui Feb!

 

Intreb de curiozitate..... prima transa s-a fabricat??? :) este pe drum? :lol:

Prima transa a constat in sample units si au fost EPUIZATE.

 

 

Nu amesteca sample units..... cu productia primei transe efectiva... :) ....... imi cer scuze daca te-am deranjat cu intrebarea.... si apropo eu intrebam initiatorul topicului...nu "aplaudacii" cu interes :) ....fara suparare.

Edited by cristianiorga22
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.