Jump to content

vand /dezmembrez e34 524td


catamondialu

Recommended Posts

vand toata masina sau dezmembrez bmw e34 524 td 1990

este lovita frontal..

interior piele impecabil,jante originale e39,acte pentru recarosare,

sunt avariate capota,aripile,spoiler fata,motorul miscat,parbriz spart.

pret 500 eur

Edited by catamondialu
Link to comment
Share on other sites

salut! 2 scaune normale de e34 ai? nu ma intereseaza tapiteria absolut deloc pentru ca o sa pun pielea de pe ale mele. ma intereseaza doar scheletu sa fie bun si reglajele sa mearga pentru ca ale mele sunt electrice si s-au strambat spatarele rau. astept un raspuns cat mai repede daca ai si la ce bani si daca se poate o poza macar ca model sa fiu sigur ca sunt ca ale mele.merci
Link to comment
Share on other sites

salut! 2 scaune normale de e34 ai? nu ma intereseaza tapiteria absolut deloc pentru ca o sa pun pielea de pe ale mele. ma intereseaza doar scheletu sa fie bun si reglajele sa mearga pentru ca ale mele sunt electrice si s-au strambat spatarele rau. astept un raspuns cat mai repede daca ai si la ce bani si daca se poate o poza macar ca model sa fiu sigur ca sunt ca ale mele.merci

 

 

am tot interiorul din piele..nu dau separat..

Link to comment
Share on other sites

pai si cat vrei pe interior??cum arata??in ce stare este???.....

 

 

interior arata bine....scaune recaro sport..piele..reglaj manual...plasticul din spatele scaunului de la sofer este fisurat de la accident..in resto totul ok...bancheta din spate..piele+ cotiera....nu are tetiere bancheta..

pun poze de dinaintea accidentului

Link to comment
Share on other sites

Te-ai uitat la motor a mai ramas turbina, galeria, vacumurile? Ceva?

 

 

 

da motoru este bun...decat radiatorul este indoit..

uite o poza..

 

vand toata masina sau dezmembrez bmw e34 524 td 1990

este lovita frontal..

interior piele impecabil,jante originale e39,acte pentru recarosare,

sunt avariate capota,aripile,spoiler fata,parbriz spart si radiator.

orice piesa. preturi foarte ieftine

pret 500 eur

 

uite turbo

Link to comment
Share on other sites

Initiatorul topicului poate da un singur UP la 7 zile de la ultima sa postare. Daca se da UP inainte de cele 7 zile topicul va fi inchis 10 zile. Exceptia UP-ul la 7 zile va fi permis doar atunci cand initiatorul doreste sa scada 10% din pret.Topicurile vor fi redeschise DOAR la solicitarea initiatorului, in urma unui report trimis DUPA expirarea sanctiunii.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.