Jump to content

[Dezmembrez] e46 coupe !


Mihaitza

Recommended Posts

Salut. Macara stg e46 coupe? Sau doar bucatile pe care vine prins geamul? Si ma mai intereseasa si culisa de sus de pe usa cea de pe interiorul usii.

Salut, am macara+motoras la 200 lei,chederul interior pe care culiseaza geamul e cadou.

 

mai ai arcuri spate e46 coupe??

Salut,pentru spate nu mai am momentan.

Link to comment
Share on other sites

E foarte bun pretul dar m-am uitat mai bine si nu imi trebuie toata macaraua, am cateva piese lipsa la sistemul de reglaj, si anume la suportul pe care sta geamul in partea din spate, cel cu excentric. post-38172-0-59807400-1303367531_thumb.jpg post-38172-0-94490200-1303367543_thumb.jpg Poate ai asa ceva pe o macara stricata si fa-mi un pret cu tot si pentru culisa si un cheder geam spate stanga coupe.
Link to comment
Share on other sites

E foarte bun pretul dar m-am uitat mai bine si nu imi trebuie toata macaraua, am cateva piese lipsa la sistemul de reglaj, si anume la suportul pe care sta geamul in partea din spate, cel cu excentric. DSC03469.jpg DSC03470.jpg Poate ai asa ceva pe o macara stricata si fa-mi un pret cu tot si pentru culisa si un cheder geam spate stanga coupe.

 

Salut,te pot ajuta doar cu chederul spate la 30 lei.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mihaitza

 

Pe fata mi-am gasit si montat etrierii de 330, as vrea si pe spate acum sa-mi pun discuri de 330, fiindca sunt mari rau si alea (320mm), asa ca te intreb, cat sunt etrierii spate si tot ce tine sa pot pune si frana de mana pe masina mea?

Link to comment
Share on other sites

Mihaitza

 

Pe fata mi-am gasit si montat etrierii de 330, as vrea si pe spate acum sa-mi pun discuri de 330, fiindca sunt mari rau si alea (320mm), asa ca te intreb, cat sunt etrierii spate si tot ce tine sa pot pune si frana de mana pe masina mea?

 

Etrieri+suporti+discuri 450 lei,insa nu o sa mai ai frana de mana.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Salut , nu am urmarit topicul in totalitate sa vad ce piese mai sunt , dar o sa iti fac o intrebare poate poti sa ma ajuti . As avea nevoie cam de : capota / far dreapta cu xenon / trager / ornamentele de sub far (cu spalator far) pentru un 320ci an 2000 . Astept un raspuns cu un pret daca le ai . Ms
Link to comment
Share on other sites

Salut , nu am urmarit topicul in totalitate sa vad ce piese mai sunt , dar o sa iti fac o intrebare poate poti sa ma ajuti . As avea nevoie cam de : capota / far dreapta cu xenon / trager / ornamentele de sub far (cu spalator far) pentru un 320ci an 2000 . Astept un raspuns cu un pret daca le ai . Ms

salut,sapt viitoare o sa le am, mai putin farul cu xenon

Edited by Mihaitza
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.