Jump to content

vand BMW X5 DIESEL - FULL OPTIONS -


robert-bmw

Recommended Posts

te-ar interesa un e46/316i, din 99 si 8 mii de la mine????

 

nu ms. in schimbul asta supraevaluezi cam mult masina ta. eu am vandut 320d facelift cu 6500 euro asa ca.

poate masina ta si in jur de 11.000 euro ar mai fi pe undeva pe aproape.

:))))))))))))))))))))))))))

:))))))))))))))))))))))))))

 

DIncolo era mai eftin. :D)) Ps. pe la obor, ce ai tu.. e pe la 10-12 mii nebunaticule si mai primesti si un frigider cu masina de spalat :)))

:)

iaaaaaaaaaaaaaa`llllllllllllllllll ce zice omu` :D)) in schimbul asta supraevaluezi cam mult masina ta. eu am vandut 320d facelift cu 6500 euro asa ca Asa ca stimate domn, sau samsar, esti cam in pom cu preturile. Ps. Dar TU ? o.. SupraEstimezi? sau cum? :D)) aaaah... pardon.. am uitat ca are All Lines... vai de sanatatea ta de.... =))

NINJA LINE :lol:

 

forumul asta o sa se cam duca de rapa cu atatia handicapati care habar nu au de capul lor si posteaza ca probabil nu au altceva de facut. eu vand o masina si cine este interesat de masina posteaza cu privire la masina. cine nu a mers decat cu "315" habar nu are probabil ce inseamna un X5 dar in fine. ROG sa nu se mai posteze in afara subiectului. mersi.

 

te-ar interesa un e46/316i, din 99 si 8 mii de la mine????

 

nu ms. in schimbul asta supraevaluezi cam mult masina ta. eu am vandut 320d facelift cu 6500 euro asa ca.

poate masina ta si in jur de 11.000 euro ar mai fi pe undeva pe aproape.

 

 

care e ultimul pret?

 

 

ultimul pret: 16.000 euro

Link to comment
Share on other sites

Posez in legatura cu anuntul:

ok?

 

- Ce an e masina?

- Ce inseamna TITAN LINE? [eu inteleg ca are ornamente din TITAN. nu?]

- Ce inseamna ca are pachet sport? [ori prinde gsp tv, eurosport etc. ORI este imbracata in trening]

- De ce ai ascuns sa pui poze la masina din fata sa se vada farurile? [si pe autovit ai facut la fel]

 

explica-ne te rog, pt ca e masina pt cunoscatori, iar tu fiind unul din ei ar trebui sa ne spui.

 

Intreb si pt ca eu am cautat asa ceva si vindea un domn pe autovit una ce arata ca asta dar avea alt nr de inmatriculare iar farurile erau d-alea turcesti proaste. Omu avea parc de dezmembrari auto si imi dau seama cum a fost facuta si masina aia. probabil gen puzzle. Era un pret mic si nu m-am mirat, dar nu suport bisnitarii de genul asta - mincinosi si cu tupeu de tigani jepcari.

 

Pe forumul asta nu ai sa vinzi masina asta. Asa ca eu zic sa ramai in Autovit.

 

P.S. pe forumul asta nu sunt "handicapati care n-au habar de capul lor" ci oameni care stiu despre ce e vb, ca de aia e CLUB BMW si care dau peste nas samsarilor si cioflingarilor care aduc masini de afara lovite, le fac aici sau sunt luate de la dauna totala si apoi le vand de IMPLECABILE!

Edited by tonyto333
Link to comment
Share on other sites

Posez in legatura cu anuntul:

ok?

 

- Ce an e masina?

- Ce inseamna TITAN LINE? [eu inteleg ca are ornamente din TITAN. nu?]

- Ce inseamna ca are pachet sport? [ori prinde gsp tv, eurosport etc. ORI este imbracata in trening]

- De ce ai ascuns sa pui poze la masina din fata sa se vada farurile? [si pe autovit ai facut la fel]

 

explica-ne te rog, pt ca e masina pt cunoscatori, iar tu fiind unul din ei ar trebui sa ne spui.

 

Intreb si pt ca eu am cautat asa ceva si vindea un domn pe autovit una ce arata ca asta dar avea alt nr de inmatriculare iar farurile erau d-alea turcesti proaste. Omu avea parc de dezmembrari auto si imi dau seama cum a fost facuta si masina aia. probabil gen puzzle. Era un pret mic si nu m-am mirat, dar nu suport bisnitarii de genul asta - mincinosi si cu tupeu de tigani jepcari.

 

Pe forumul asta nu ai sa vinzi masina asta. Asa ca eu zic sa ramai in Autovit.

 

P.S. pe forumul asta nu sunt "handicapati care n-au habar de capul lor" ci oameni care stiu despre ce e vb, ca de aia e CLUB BMW si care dau peste nas samsarilor si cioflingarilor care aduc masini de afara lovite, le fac aici sau sunt luate de la dauna totala si apoi le vand de IMPLECABILE!

 

bine zis! :)

si eu vreau sa stiu... :lol:

Link to comment
Share on other sites

@robert-bmw : 30 de zile suspend pentru clona @mxic.

 

aaaa nu!!!! te rugam! Tot forumul vrea sa afle raspunsul la intrebarile alea. da-i suspend dupa ce raspunde. te rugam noi toti care am pus intrebari in topicul asta :lol: te cinstesc eu cand vin la intalnirea saptamanala :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.