Jump to content

vand BMW 325 Ci


xplodd

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imi pare rau pt vanzatori dar sunt de acord cu marea majoritate: nu as cumpara asa ceva si consider ca v-ati batut joc de o masina foarte frumoasa!

dar fiecare cu gusturile lui. bafta!

Edited by pedro
Link to comment
Share on other sites

E intresanta :) Oricum unii sunt rai ca nu e de taranime chiar deloc, pare lucrata bine pe gustul proprietarului. Ramane sa mai gasesti pe cineva cu acelasi gust :) dar 18.000 e pret de M3 :) PS: Bara pe spate nu prea e cine stie ce iar modelul tobelor nu se prea potriveste.... in rest bafta la vanzare :lol:
Link to comment
Share on other sites

E intresanta :) Oricum unii sunt rai ca nu e de taranime chiar deloc, pare lucrata bine pe gustul proprietarului. Ramane sa mai gasesti pe cineva cu acelasi gust :D dar 18.000 e pret de M3 :) PS: Bara pe spate nu prea e cine stie ce iar modelul tobelor nu se prea potriveste.... in rest bafta la vanzare :lol:

totul a fost facut in italia la firma specializata,iar totul de pe ea este original.saptamana asta i sa facut schimbul de ulei,schimbat filtrul de aer si benzina,schimbat placutze frana,bujii.baterie de 80A si multe altele in valoare de 800eu..daca nu se vinde pana in vara masina isi schimba forma iar..iar referitor la pret isi merita fiecare banutz bagat in ea,si nam primit nici o oferta concretra pana acum sami zica cineva k ar da o anumita suma..inseamna k nu va place masina :)

Link to comment
Share on other sites

si am pus si cauciucuri yokohama, 1400 eur toate 4, tot acum 2 luni...masina e in italia si merge numai pe autostrada..cine nu crede, pot sa.i trimit facturile pe pv, am firma in italia si imi convine sa bag bani in masini, ca scad tot la taxe...nu prea dau din buzunarul meu...si chiar daca o dau pe bani mai putini cat am bagat in ea, nu ma intereseaza, cum am zis...bag bani in ea din banii care ar trebui sa.i dau statului...bft

-----------------------------------

ma lesi mah,bagi bani ca scazi din taxe,bah frate,masina e brutala,nu pot sa zic nimic,....dar nu spune ca nu te intereseaza cati bani iei pe ea,ca bagi doar din placere bani in masini

ps:de 20k de euro imi iau 5'u nou:)),gandeste te k un 3din 2001 ii gasesti in germania si la 6k.

Link to comment
Share on other sites

Se vede ca n-ati inteles nimic... E tuning Il FENOMENO!!!

Daca nici un tuning Il FENOMENO nu merita 18.000 euro atunci s-a dus naibii totul...

vad k mai sunt si persoane care intradevar stiu sa aprecieze un tuning original,orice comentariu legat de masina e binevenit,caci ajuta la noul proiect de tuning al masinii care urmeaza in vara.asta daca nu se vinde..si pt k e iarna si criza pt unii pretul masinii este de 17.500eu :) 0746180980 sau ovidiu82_n@yahoo.com

post-32330-1265217346_thumb.jpg

Edited by xplodd
Link to comment
Share on other sites

Hai sa fim seriosi, e foarte urat modificata si pare treaba ieftina, din topor, gen Vitan style. S-au vandut e92-uri 325 din 2007-2008 cu 20.000 euro in vremurile astea si tu vrei aproape aceeasi bani pe kitsch-ul asta.
Link to comment
Share on other sites

Hai sa fim seriosi, e foarte urat modificata si pare treaba ieftina, din topor, gen Vitan style. S-au vandut e92-uri 325 din 2007-2008 cu 20.000 euro in vremurile astea si tu vrei aproape aceeasi bani pe kitsch-ul asta.

pot demonstra cu facturile la orice ora toti banii care sau bagat in masina..totul a fost facut in italia..nu in locuri gen Vitan style,si nu te obliga nimeni sal cumperi..k vrei u sa-ti dai cu parerea e cu totul altceva..

Edited by xplodd
Link to comment
Share on other sites

Cred ca esti printre putinii naivi care inca sunt de parere ca isi pot recupera banii investiti in masina la re-vanzare. Keep on dreaming !

cat scot sau nu scot asta e treaba mea,iar banii bagatzi in tuning sunt bani scazutzi de la impozitul platit statului italian.asa k nu te gandi k ies cu ceva in pierdere..anunt valabil 17.500eu ovidiu82_n@yahoo.com sau 0746180980

Edited by xplodd
Link to comment
Share on other sites

Se vede ca n-ati inteles nimic... E tuning Il FENOMENO!!!

Daca nici un tuning Il FENOMENO nu merita 18.000 euro atunci s-a dus naibii totul...

vad k mai sunt si persoane care intradevar stiu sa aprecieze un tuning original,orice comentariu legat de masina e binevenit,caci ajuta la noul proiect de tuning al masinii care urmeaza in vara.asta daca nu se vinde..si pt k e iarna si criza pt unii pretul masinii este de 17.500eu :lol: 0746180980 sau ovidiu82_n@yahoo.com

 

 

WOW Hayabusa, modelul fara limitare?

 

trage grav rau ...

 

kitch masina... de mare efect insa covorul "persianez" de sub motor :)

 

 

sub Busa , merita sa pui orice covor :)

Link to comment
Share on other sites

tuningul original e facut cu copii de slaba calitate dupa elemente rieger(barile si pragurile). restul... este original 100%.

 

bafta

daca gasesti vreo copie la masina iti scad dublu pt ce anume gasesti..am mentionat k totul e original si k pot dovedi cu acte orice e pe aceasta masina..Alex_Iulian

 

WOW Hayabusa, modelul fara limitare?

 

trage grav rau ...

este model nelimitat in stare impecabila si deasemeni de vanzare..dak esti interesat pv la je este inmatriculata pe romania:P

post-32330-1265221511_thumb.jpg

Edited by xplodd
Link to comment
Share on other sites

Se vede ca n-ati inteles nimic... E tuning Il FENOMENO!!!

Daca nici un tuning Il FENOMENO nu merita 18.000 euro atunci s-a dus naibii totul...

vad k mai sunt si persoane care intradevar stiu sa aprecieze un tuning original,orice comentariu legat de masina e binevenit,caci ajuta la noul proiect de tuning al masinii care urmeaza in vara.asta daca nu se vinde..si pt k e iarna si criza pt unii pretul masinii este de 17.500eu :lol: 0746180980 sau ovidiu82_n@yahoo.com

Nu stiu de ce am senzatia ca a fost putina ironie... :)

Edited by Bobo1987
Link to comment
Share on other sites

Se vede ca n-ati inteles nimic... E tuning Il FENOMENO!!!

Daca nici un tuning Il FENOMENO nu merita 18.000 euro atunci s-a dus naibii totul...

vad k mai sunt si persoane care intradevar stiu sa aprecieze un tuning original,orice comentariu legat de masina e binevenit,caci ajuta la noul proiect de tuning al masinii care urmeaza in vara.asta daca nu se vinde..si pt k e iarna si criza pt unii pretul masinii este de 17.500eu :) 0746180980 sau ovidiu82_n@yahoo.com

Nu stiu de ce am senzatia ca a fost putina ironie... :)

postati doar daca avetzi oferte..reply de de acest gen pastratile pt voi.dau nota 10 acestui site pt numarul de carcotasi care detin monopolul aici :lol:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.