Jump to content

vand BMW 325 Ci


xplodd

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tuningul original e facut cu copii de slaba calitate dupa elemente rieger(barile si pragurile). restul... este original 100%.

 

bafta

daca gasesti vreo copie la masina iti scad dublu pt ce anume gasesti..am mentionat k totul e original si k pot dovedi cu acte orice e pe aceasta masina..Alex_Iulian

 

WOW Hayabusa, modelul fara limitare?

 

trage grav rau ...

este model nelimitat in stare impecabila si deasemeni de vanzare..dak esti interesat pv la je este inmatriculata pe romania:P

 

am avut un k4 750. am avut o belea cu el si a trebuit sa o dau;

 

am mers cu una exact ca asta , ce sa mai zic e o placere.

Link to comment
Share on other sites

Se vede ca n-ati inteles nimic... E tuning Il FENOMENO!!!

Daca nici un tuning Il FENOMENO nu merita 18.000 euro atunci s-a dus naibii totul...

vad k mai sunt si persoane care intradevar stiu sa aprecieze un tuning original,orice comentariu legat de masina e binevenit,caci ajuta la noul proiect de tuning al masinii care urmeaza in vara.asta daca nu se vinde..si pt k e iarna si criza pt unii pretul masinii este de 17.500eu :) 0746180980 sau ovidiu82_n@yahoo.com

Nu stiu de ce am senzatia ca a fost putina ironie... :)

postati doar daca avetzi oferte..reply de de acest gen pastratile pt voi.dau nota 10 acestui site pt numarul de carcotasi care detin monopolul aici :lol:

daca nu iti place de noi de ce ne mai obosesti cu aratarea aia?

nu stiu cum ai putut sa iti bati joc in halul asta de o asa masina si sa te mai si lauzi ca ai platit ogramada de bani pt asta.

Link to comment
Share on other sites

postati doar daca avetzi oferte..reply de de acest gen pastratile pt voi.dau nota 10 acestui site pt numarul de carcotasi care detin monopolul aici :)

daca nu iti place de noi de ce ne mai obosesti cu aratarea aia?

nu stiu cum ai putut sa iti bati joc in halul asta de o asa masina si sa te mai si lauzi ca ai platit ogramada de bani pt asta.

cui nui place nare decat sa se abtina.dca nu-ti place nu te mai obosi cu datul cu parerea.chiar e lipsita de importanta parerea ta.anunt valabil 0746180980 sau ovidiu82_n@yahoo.com

Edited by xplodd
Link to comment
Share on other sites

Nu mi se pare normal sa se comenteze in acest mod la un anunt de vanzare! E UN ANUNT DE VANZARE, NU ESTE TOPICUL "MASINA MEA"!

Chiar n-a mai ramas pic de bun simt si respect???

+1 :lol:

 

-1

 

Nu ai cum sã nu comentezi când vezi astfel de maºini la preÞul ãsta :)

MĂŁcar dacĂŁ era un preĂž mai real...

 

P.S: Baftã la vânzare!

Link to comment
Share on other sites

In general prost e cel care da nu cel care cere :)

Eu am spus cĂŁ ai voie sĂŁ-Ăži dai cu pĂŁrerea :lol: E forum... Âşi era de aÂşteptat cĂŁ la un asemenea specimen de maÂşinĂŁ apar Âşi comentarii negative/rĂŁutĂŁcioase.

 

De preĂž nu mai zic nimic... ai dreptate. E prost cine dĂŁ.

Link to comment
Share on other sites

In general prost e cel care da nu cel care cere :)

Eu am spus cĂŁ ai voie sĂŁ-Ăži dai cu pĂŁrerea :lol: E forum... Âşi era de aÂşteptat cĂŁ la un asemenea specimen de maÂşinĂŁ apar Âşi comentarii negative/rĂŁutĂŁcioase.

 

De preĂž nu mai zic nimic... ai dreptate. E prost cine dĂŁ.

e masina de masina in special pt fete,nicidecum cazan la 3-4000eu si care in germania costa sub 1000.lol.anunt valabil 0746180980

Link to comment
Share on other sites

Gata, acum ma apuc, exact ca a ta o fac. :)

 

Imi place tuning-ul finut si de calitate, nu taranismele ieftine si din topor ! :lol:

dap.vezi k era pe colt un garaj unde lipeste unu abtibilde nike si mp4 power :)..mult succes..si sa ne pui si noua o poza :)

Edited by xplodd
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
se vede ce apreciata este printre fanii bmw.

chiar nu ma intereseaza replicile lor..ei raman cu replicile eu cu masina :lol: pret nou 17.000 europeni 0746180980

 

da ma, niste invidiosi ciudosi... ai dreq :)

Link to comment
Share on other sites

preparata tuning "Il Fenomeno"

 

se apuca mutu de tuning daca cu fotbalu nu-i merge?

 

 

Da sa apucat de tuning.

 

Dar de "liniute" tot nu se lasa :) :lol:

 

Super tare masina... merita si 25.000 dar numai pentru "cunoscatori". :D

Da zi-mi si mie de unde "IL FENOMENO" :) :D Sau asa ai avut tu o revelatie......bine ca nu ti-ai facut formatie :) :) :D :D

Link to comment
Share on other sites

preparata tuning "Il Fenomeno"

 

se apuca mutu de tuning daca cu fotbalu nu-i merge?

 

 

Da sa apucat de tuning.

 

Dar de "liniute" tot nu se lasa :) :lol:

 

Super tare masina... merita si 25.000 dar numai pentru "cunoscatori". :D

Da zi-mi si mie de unde "IL FENOMENO" :) :D Sau asa ai avut tu o revelatie......bine ca nu ti-ai facut formatie :) :) :D :D

am scris pe biletele mai multe nume si am tras unul la ghici..lamurit?anunt valababil 0746180980 sau ovidiu82_n@yahoo.com 16.900europeni covorul bonus ;)

Edited by xplodd
Link to comment
Share on other sites

hai nu fi rau...vreau sa mentionez ca masina are un sistem de muzica prea tare...cateva statii si difuzoare si tunuri de bas beton...a fost facuta in italia si a costat cam 5000 euro numai instalatia de muzica....eu am bagat banii astia si are cam 2 luni instalatia

 

 

pericol muzica de 5000 E :) :) :) u ne crezi niste prosti sau ne iei drept fraieri

muzica de 5000 E si ai casetofon stok, ala parca nu are iesiri RCA pt statie (amu uita k acuma sunt niste adaptoare care se leaga la firele de la boxe si prin ele poti trage RCA la staie ....poate ai vrut sa scri 500E :D

nici nu ai idee ce poti sa faci de 5000E la sitemu audio al masini

 

 

auzi la el cateva stati si difuzoare si tunuri de bas beton :lol:

 

=)) =)) =)) =)) =))

 

saraca masinuta

Link to comment
Share on other sites

hai nu fi rau...vreau sa mentionez ca masina are un sistem de muzica prea tare...cateva statii si difuzoare si tunuri de bas beton...a fost facuta in italia si a costat cam 5000 euro numai instalatia de muzica....eu am bagat banii astia si are cam 2 luni instalatia

 

 

pericol muzica de 5000 E :) :) :) u ne crezi niste prosti sau ne iei drept fraieri

muzica de 5000 E si ai casetofon stok, ala parca nu are iesiri RCA pt statie (amu uita k acuma sunt niste adaptoare care se leaga la firele de la boxe si prin ele poti trage RCA la staie ....poate ai vrut sa scri 500E :D

nici nu ai idee ce poti sa faci de 5000E la sitemu audio al masini

 

 

auzi la el cateva stati si difuzoare si tunuri de bas beton :lol:

 

=)) =)) =)) =)) =))

 

saraca masinuta

spanac iti recomand sa recitesti topicul,pt k am specificat k pot dovedi cu acte toti banii care sau bagat in masina.iar totul de pe ea este original.prosti nu nu sunteti.fraieri poate da caci am o deosebita placere sa vad cum va agitati :)

Edited by xplodd
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.