Jump to content

Accident BMW in Timisoara


dracula

Recommended Posts

daca pici cu bicicleta in parc si rupi 2-3 flori, si te vede presa, te pune pe net ... ESTI COCALAR! ti s-a rupt roata la logan ... esti cocalar, te-a lovit unu, tu erai in bmw - automat tu esti vinovat pentru ca conduci bmw si implicit COCALAR. orice ai face ... orice ai conduce, fie ca esti victima sau vinovat, esti cocalar ...

pacat ... suntem o tara plina de TAMPITI!!!! nu cocalari!

Link to comment
Share on other sites

daca imi amintesc bine, este prezentata masina la rubrica Masina mea, nu vad care este problema sa faci taxi cu o masina scumpa, eu am folosit la taxi timp de aproape 2 ani seria 5 E60 3000benzina,

 

Cred ca si tariful era pe masura.

 

Daca a fost independent, poate, daca nu, cam nasol :) .

Link to comment
Share on other sites

cum ma, asta avea bmw si facea taxi pe el ?

cat de.. nici nu stiu sa numesc, sa iti iei bmw si sa faci taxi cu el..

adevaru-i ca am vazut si la mine in oras un peugeot 407 care facea taxi

romanul tipic care si-a luat masina buna si nu are bani si se apuca de taxi.. jesus

 

 

asta e un nereusit inchis in casa care scoate doar capu pe geam si nu stie ce taxi-uri sunt in suceava, cred ca are radacini din botosani , asta nu'i sucevean!

Link to comment
Share on other sites

cum ma, asta avea bmw si facea taxi pe el ?

cat de.. nici nu stiu sa numesc, sa iti iei bmw si sa faci taxi cu el..

adevaru-i ca am vazut si la mine in oras un peugeot 407 care facea taxi

romanul tipic care si-a luat masina buna si nu are bani si se apuca de taxi.. jesus

 

 

asta e un nereusit inchis in casa care scoate doar capu pe geam si nu stie ce taxi-uri sunt in suceava, cred ca are radacini din botosani , asta nu'i sucevean!

 

 

Omu' trebuie sa vina in vestul tarii ca sa vada ce-i pe aici dar probabil crede ca are nevoie de pasaport ca doar merge in strainatate :-) :)

Am statie de taxi vis-a-vis de bloc si vad o gramada de masini super la taxi ( EKlasse, CKlasse fab dupa 2006, stiu vreo 2 E46, etc).

 

on topic: shit happens! Vedeti accidentul relatat de mine cu bmw-ul infipt in copacel si lasat in drum cu toate "maruntaiele" afara vreo 14 ore.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.