Jump to content

Vand BMW 330XD E46 Facelift


IonutzMFF

Recommended Posts

IonutMFF, ai mai multe sanse sa o vinzi aici pe forum daca pui si pretul.

Si inca ceva, pune si mai multe date tehnice, optiuni. Fa-ti reclama la ea. Sa stie lumea ca are tractiune integrala.

Ai scris in titlu ca este 330xd, dar din ce vad in poze cred ca este 330xi, asa scrie pe ea, si in plus, are evacuarea dreapta, nu in jos cum este la mine, la xd.

Link to comment
Share on other sites

Pretul este de 9500 euro pentru cash si 11.000 pentru variante

 

IonutMFF, ai mai multe sanse sa o vinzi aici pe forum daca pui si pretul.

Si inca ceva, pune si mai multe date tehnice, optiuni. Fa-ti reclama la ea. Sa stie lumea ca are tractiune integrala.

Ai scris in titlu ca este 330xd, dar din ce vad in poze cred ca este 330xi, asa scrie pe ea, si in plus, are evacuarea dreapta, nu in jos cum este la mine, la xd.

 

 

Este 330 XD , optiuni ce se vede din poza , masina nu este a mea din pacate . Cine e intradevar interesat poate lua legatura cu proprietarul . Este Xd sigur , dar cand am fost cu el sasi faca comanda la bavaria , dupa 2 zile i'au adus din greseala Xi , si tot eu l'am dus la cineva sa'i puna acele tobe .

E fabricata septembrie 2004

post-12487-1264671302_thumb.jpg

post-12487-1264671325_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

din cele vorbite cu proprietarul masina are 267 de mii de km, bara a fost inlocuita in urma unui accident (nu a vrut sa precizeze ce fel de accident) si au mai existat niste probleme electrice la masina

nu vreau sa fiu pro sau contra, dar consider ca aceste informatii ar fi trebuit spuse inca de la inceput si poate si multe altele

nu intotdeauna un pret mic insemna si o o afacere buna sa ii citez pe cei de pe autovit

oricum masina merita in masura in care cumparatorul stie exact ce cumpara si sa se astepte de la masina

bafta la vanzare

Link to comment
Share on other sites

Din cate am inteles masina este a unui rus, care e plecat acum din tara. A lasat masina aici pentru vanzare.

 

Mie personal nu-mi plac combinatiile astea, situatii care pot aparea cu actele...

 

Concluzia: nu tot ce zboara se mananca!

Link to comment
Share on other sites

daca va uitati atent la poza cu capota deschisa veti observa urmatoarele:

1. capacul de deasupra radiatorului are clemele rupte

2. plasticul care vine sub nari este la fel rupt

3. in partea dreapta deasupra farului se vede clar cum a fost indreptata traversa la ciocan.

 

asta e ca tot ce am observat, urmele mai puternice cred ca sunt dedesubt la nivelul barii sau chiar si in partea stanga, care nu e vizibila in poza.

cred ca asta justifica pretul avand in vedere si kilometrajul de peste 250k

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.