Jump to content

pret filtre* la e 46


lullu

Recommended Posts

salut,

sunt fericitul propietar la unui ''linistit'' 320d /2001 si as vrea ceva info despre preturi la filtre (aer, polen...).

si inca o 'mica' problema: la roata stanga spate am un zdranganit fff urat (imi joaca placutele in etrier). problema e ca nu stiu daca in afara de siguranta frontala, mai exista vreuna.....???? pls, astept ceva pareri, sfaturi...

Link to comment
Share on other sites

despre filtre.. te-as indruma la augsburg si ulei la filaret...

100964[/snapback]

ok, multumesc mult. daca as gasi solutie si la a doua problema .....:blink:

Edited by lullu
Link to comment
Share on other sites

salut,

sunt fericitul propietar la unui ''linistit'' 320d /2001 si as vrea ceva info despre preturi la filtre (aer, polen...).

si inca o 'mica' problema: la roata stanga spate am un zdranganit fff urat (imi joaca placutele in etrier). problema e ca nu stiu daca in afara de siguranta frontala, mai exista vreuna.....???? pls, astept ceva pareri, sfaturi...

100922[/snapback]

Ā 

Filtru aer mann - 70 RON, polen (carbon ) - 100, ulei - 33, motorina 42.

Ā 

Remediaza jocul la placute, ca poti strica si etrierul. Pentru pozitia si numarul sigurantelor vezi la www.realoem.com/bmw.

Link to comment
Share on other sites

Filtru aer mann - 70 RON, polen (carbon ) - 100, ulei - 33, motorina 42.

Ā 

Remediaza jocul la placute, ca poti strica si etrierul. Pentru pozitia si numarul sigurantelor vezi la www.realoem.com/bmw.

101498[/snapback]

multam fain pt info la filtre. am luat filtru de aer (mann) cu 90 ron :blink:, filtru polen cu 100 ron (carbon) :)

ref la placute: este f ciudat pt ca la roata dreapta spate nu am decat o siguranta (la fel ca si pe stanga) si nu face nici un zgomot :).

am sa ma uit pe realoem ......

Edited by lullu
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
multam fain pt info la filtre. am luat filtru de aer (mann) cu 90 ronĀ  :blink:, filtru polen cu 100 ron (carbon) :)

ref la placute: este f ciudat pt ca la roata dreapta spate nu am decat o siguranta (la fel ca si pe stanga) si nu face nici un zgomotĀ  :).

am sa ma uit pe realoem ......

101569[/snapback]

Ai aflat care era problema? Ca si mie imi suna ceva metalic si poate e la fel....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.