Jump to content

Vand trimuri E46 Sieblack Dunkelgrau


Recommended Posts

  • 1 month later...
nu sunt curatate...nici nu cred ca as avea cum...cel de la schimbator are o zgarietura mica stanga jos, se poate vedea in poza, celelalte sunt fara nicio zgarietura, daca te intereseaza iti pot trimite pozele la dimensiune mare, pe forum e mai greu din cauza dimensiunii...cel de la schimbator e facut cu blitz...nu prea era lumina in masina, de asta luceste putin
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
am si o nuca de schimbator de piele oem(5+R), are foarte mici semne de uzura dar arata foarte bine(eu am schimbat-o deoarece am luat nucaa din setul de trimuri - la culoare), in principiu ma intereseaza far xenon daca e facelift si oem (AL sau ZKW), cat despre pret, putem discuta, eventual pot sa-ti fac un pret pentru trimuri + nuca
Link to comment
Share on other sites

am si o nuca de schimbator de piele oem(5+R), are foarte mici semne de uzura dar arata foarte bine(eu am schimbat-o deoarece am luat nucaa din setul de trimuri - la culoare), in principiu ma intereseaza far xenon daca e facelift si oem (AL sau ZKW), cat despre pret, putem discuta, eventual pot sa-ti fac un pret pentru trimuri + nuca

fa-mi un pret

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.