Jump to content

vand piese, dezmembrez BMW E46


Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ai scrumiera si cric?

scrumiera da, cric nu am dar nu trimit doar scrumiera singura

 

alternatorul de pe 318 il mai ai ? de cati amperi este si un pret.

mersi.

 

abia astazi am reusit sa ma uit la alternator. pe el am vazut ceva de genu A 50/90 astia sunt amperi? ca nu stiu exact. este original de 318

Link to comment
Share on other sites

consola centrala o mai ai cea cu frana de mana?si capacele de la stopuri spate.

 

am comsola normala fara cotiera si capacele de la stopuri cele din porbagaj tot la 200 lei

 

pff,imi trebuia cu loc pt cotiera.ma mai gandesc ce imi mai trebe si revin,ca sa imi tr mai multe nu numai scrumiera

Link to comment
Share on other sites

salut am si eu nevoie de tota fata la 320d 136cp si anume..capota ,aripa stanga ,ambele radiatore ,tragar,faruri,electro ventilator,cap radiator superioar,capac plastic motor,fa-mi si mie un pret bun la toate si lasa-mi un nr te telefon Multumesc Laurentiu
Link to comment
Share on other sites

salut am si eu nevoie de tota fata la 320d 136cp si anume..capota ,aripa stanga ,ambele radiatore ,tragar,faruri,electro ventilator,cap radiator superioar,capac plastic motor,fa-mi si mie un pret bun la toate si lasa-mi un nr te telefon Multumesc Laurentiu

ti-am dat numarul de telefon

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.