Jump to content

Comenzi LSD CUSTOM , Blocante ,Open.


Recommended Posts

Comenzile Diferentiale LSD , quaiffe , 2 clutch pack , 3 clutch pack ,1.5 way kaaz lsd carrier , diferentiale pentru pista , pentru drift , facute special dupa cerintele clientului.Kitt uri de reparatie pentru diferentiale ,diferentiale second hand , absolut tot ce tine de acest domeniu pentru BMW.Termenul de livrare al unui diferential este de 15zile lucratoare.

Pentru mai multe detalii va rog sa dati add importcomenziusa pe ymess , nu pot pune trimiteri aici se vor considera reclama.

post-31638-1265146961_thumb.jpg

post-31638-1265146987_thumb.png

post-31638-1265147027_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cautam ceva asemanator. Poti modifica un diferential Open sa-l faci LSD? Vreau sa-mi modific diferentialul la E90 320d sa-l fac LSD (stiu ca o sa sara multi cu pietre, LSD la diesel).

Cat ar fi pretul pentru o asemenea modificare?

Va salut cu stima , modificarile nu le fac eu , dar se poate absolut orice doriti la el,da'ti un add pe ymess sa va continuam pe larg discutia.Multumesc anticipat.

Edited by Antonio Kid
Link to comment
Share on other sites

Am sa pun preturi informative de pe site , ca sa lamuresc exact cu toti , eu nu sunt expertul in LSD uri blocante , sunt colaborator cu o echipa din statele unite , doar adaugandu'ma in lista de ymess o sa vedeti exact site'ul ca nu pot pune aici trimitere si o sa vedeti exact si detaliile , ma repet se poate face absolut orice modificare dar nu pot pune toate modificarile aici , sunt pe site. preturi informative pentru LSD uri Custom :

Differential ( No LSD ) $895 3-Series ( E30 ) 6cyl & M3

3-Series ( E36 ) 6cyl & M3

5-Series ( E34 ) 6cyl

Z3 ( E36/7 ) 6cyl

2 Clutch Pack $1,225

3 Clutch Pack $1,425

4 Clutch Pack $1,650

Variable Ramp - 3 Clutch $1,825

Variable Ramp - 4 Clutch $2,050

Quaife $2,370

1.5 way Kaaz LSD Carrier $2,370

 

 

 

Se poate intelege exact cum se procedeaza in momentul in care accesati siteul , acolo va puteti construi exact kitul pentru schimbare open\closed , sau schimbarea cu totul a diferentialului , 50% blocant , 75% , diferite rapoarte , kitt de reparatie pentru blocantele actuale care le aveti pe masina , blocante second hand si asa mai departe.da'ti mail la import.comenzi.usa@gmail.com si aveti trimitere acolo.Stima si multumesc pentru anticipat

Link to comment
Share on other sites

Multumesc frumos synkro , si mie mi se par ok preturile avand in vedere ce ofera lsd urile.
Link to comment
Share on other sites

Nu de adus este problema ci de vandut....eu am adus de la Quaife si am pe stoc noi dar sunt numarati pe degetele de la o mana cei care dau atati bani de un blocant,eu mi-am luat pt mine un diferential care m-a costat 2500usd si daca as vrea sa il vand nu as putea lua nici macar jumatate din bani dar apoi sa mai si castigi ceva la ele.....de curiozitate te intreb:ai vandut pana acum vreunul?
Link to comment
Share on other sites

Nu de adus este problema ci de vandut....eu am adus de la Quaife si am pe stoc noi dar sunt numarati pe degetele de la o mana cei care dau atati bani de un blocant,eu mi-am luat pt mine un diferential care m-a costat 2500usd si daca as vrea sa il vand nu as putea lua nici macar jumatate din bani dar apoi sa mai si castigi ceva la ele.....de curiozitate te intreb:ai vandut pana acum vreunul?

Abea acum am inceput sa colaborez cu ei , eu mi'am luat tot quaiffe, si ca pret tot cam atat.Interesati sunt dar intradevar la noi sunt prea putini care dau banii astia , dar usor o sa inceapa usor usor sa si cumpere pentru ca apar si la noi competitii si asa mai departe , pe mine nu ma intereseaza participarea la astfel de competitii nu prea merg cu masina respectiva mi'am luat pentru placerea mea.

Link to comment
Share on other sites

Astia cred ca au mai ieftin LSDuri Quaife :)

 

http://www.birdsauto.com/quaife/default.aspx?make=BMW

Din pacate astia sunt din Anglia , dupa cate vezi , iar eu colaborez doar in statele unite. Stima multumesc de informatie , dar ma depaseste anglia , chiar nu vreau sa am treaba cu englezii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.