Jump to content

vand tampoane motor originale bmw(sh)


Recommended Posts

Am de vanzare 2 tampoane motor pe care le-am schimbat in vara si stau saracele degeaba( au maxim 7000km , pot dovedi cu factura) si de ce sa nu cumpar alta piesa pentru masinutza :)). Le-am schimbat degeaba crezand ca este de la ele cu zdruncinarea motorului la oprire, s-a dovedit a fi intinzatorul). In legatura cu pretul nici nu stiu cat mai este unu nou sa fac o comparatie. Stiu ca am dat o galagie de bani pe ele. Sa spunem 200 ron. Poze cu ele pun diseara.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
Am de vanzare 2 tampoane motor pe care le-am schimbat in vara si stau saracele degeaba( au maxim 7000km , pot dovedi cu factura) si de ce sa nu cumpar alta piesa pentru masinutza :twoup:). Le-am schimbat degeaba crezand ca este de la ele cu zdruncinarea motorului la oprire, s-a dovedit a fi intinzatorul). In legatura cu pretul nici nu stiu cat mai este unu nou sa fac o comparatie. Stiu ca am dat o galagie de bani pe ele. Sa spunem 200 ron. Poze cu ele pun diseara.

se potrivesc pe 320 d, din 2000 ,100 kw ?

Link to comment
Share on other sites

Am de vanzare 2 tampoane motor pe care le-am schimbat in vara si stau saracele degeaba( au maxim 7000km , pot dovedi cu factura) si de ce sa nu cumpar alta piesa pentru masinutza :twoup:). Le-am schimbat degeaba crezand ca este de la ele cu zdruncinarea motorului la oprire, s-a dovedit a fi intinzatorul). In legatura cu pretul nici nu stiu cat mai este unu nou sa fac o comparatie. Stiu ca am dat o galagie de bani pe ele. Sa spunem 200 ron. Poze cu ele pun diseara.

se potrivesc pe 320 d, din 2000 ,100 kw ?

 

bmwfans.info spune ca merg si pe 320d, 2000. Daca este verifica si tu sa te lamuresti

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Asa am patit si eu,dar ale mele au ajuns la gunoi...intr`un final!:twoup:)

in loc sa ajunga la gunoi,trebuia sa le donezi unui user de pe forum ,care ar fi avut nevoie de ele.Parerea mea !

 

 

sal

 

le vreau eu ,

 

suna-ma la 0724.278.290 si sunt ale tale

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.