Jump to content

Vand 2 cauciucuri de iarna 225/45/17 Continental


Recommended Posts

nu mai stiu dak ii de pe forum,nu stiu ce motiv a avut pt ca sunt in stare foarte buna cauciucurile ,nu sunt cu petece sau taiate si au profil foarte bun

 

Mihaibdk are nick-ul si am vazut ca a mai incurcatpe cineva tot cu niste cauciucuri

Edited by snacks
Link to comment
Share on other sites

nu mai stiu dak ii de pe forum,nu stiu ce motiv a avut pt ca sunt in stare foarte buna cauciucurile ,nu sunt cu petece sau taiate si au profil foarte bun

 

Mihaibdk are nick-ul si am vazut ca a mai incurcatpe cineva tot cu niste cauciucuri

Motivul refuzului este ca unul din cauciucuri era taiat pe lateral si lipit cu superglue ,iar peste taietura era lipit scochul cu adresa ,asa ca nu ti-a mers cu mine ,daca vrei incearca sa fraieresti pe altu ,eu te-am intrebat la tel daca au gilme sau taieturi .Asa prietene esti cam de c.... si pis pe cauciucurile tale

PS: Miine revin cu poze cu taietura ca sa vedeti ca nu vorbec prosti

Link to comment
Share on other sites

nu mai stiu dak ii de pe forum,nu stiu ce motiv a avut pt ca sunt in stare foarte buna cauciucurile ,nu sunt cu petece sau taiate si au profil foarte bun

 

Mihaibdk are nick-ul si am vazut ca a mai incurcatpe cineva tot cu niste cauciucuri

Motivul refuzului este ca unul din cauciucuri era taiat pe lateral si lipit cu superglue ,iar peste taietura era lipit scochul cu adresa ,asa ca nu ti-a mers cu mine ,daca vrei incearca sa fraieresti pe altu ,eu te-am intrebat la tel daca au gilme sau taieturi .Asa prietene esti cam de c.... si pis pe cauciucurile tale

PS: Miine revin cu poze cu taietura ca sa vedeti ca nu vorbec prosti

sa pui poze sa vedem si noi,este foarte grav daca este adevarat ce zici....asta e teapa cu buna intentie!

Link to comment
Share on other sites

de ce nu ai sunat cand au ajuns la tine,eu numai aveam numarul tau ca sa te sun,nici unul dintre cauciucuri nu avea nici un fel de problema!! eu nu am fost de fata cand o lipit biletul ala pe ele,iam dat adresa si ce date o mai trebuit si am plecat.dak tu zici ca ii taiat insemna ca ei or facut ceva cu ele,eu am martor pe baiatul de aici de la fan curier ca nu aveau nici un defect cauciucuriile.nui problema ca imi recuperez bani de la fan curier,pana acuma nu am patit asa si am tot lucrat cu fan curierul.

Am mai vandut una alta la colegi de pe forum si nu am avut nici o reclamatie,imi pare rau pt neintelegere ,dar nu eu sunt de vina

Edited by snacks
Link to comment
Share on other sites

nu este adevarat,probabil ai vazut jantele alea pe 17 care le am de vanzare de o fost una sudata.alea asa leam luat si aveau cauciucuri de vara pe ele.nu ma ocup cu tzepe,cauciucurile astea erau pe masina care am luato acuma 3 luni.dak te uiti in pozele cu jantele alea se vede ca sunt cauciucuri diferite alea sunt ronal.... nu mai stiu exact marca,astea ce leam trimis sunt continental.
Link to comment
Share on other sites

am inteles,eu numai tiam explicat ca sa nu se creada altele,dak era taiat eu nu il mai trimiteam pt ca era normal ca omu o sal vada!tot eu luam si am luat tzapa pt ca platecs vreo 100 de lei transportul.dar sper sa imi recuperez bani de la fan curier,cei de la fan curier bucuresti cand mor sunat nu mior zis motivul pt care lea refuzat,au zis numai ca lea refuzat,si leam cerut nr de tel a lui mihai si au spus ca numai au nr ca au pierdut foaia si ca imi face alta foaia cu reexpediere,
Link to comment
Share on other sites

trebuia sa ma suni sami spui care ii treaba,nu ne tiganeam dar macar stiam si eu,deci treaba asta nui facuta de mine,nu ma fac 2 mil.de ce nu miau zis cei de la buc ca deaia nu ai primit cauciucuriil?or zis ca nu stiu de ce.lu ala care ti leo adus iai aratat,si iai zis de ce nu le iei?aia ii taietura calumea,cat ii de adanca?frate acuma tu crezi ce vrei,dar si dak le luai si ma suni si imi spuneai ca unu ii taiat iti dadeam bani inapoi.

 

numai ii vb de bani aici ci ii vb de reputatia mea.pt niste cacati de oameni pic eu ca tzapar.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.