Jump to content

vand/schimb 320 d berlina


sebannu

Recommended Posts

an fab 2002,170000 km,full fara piele,pret 7450neg,0743537477

Ce inseamna full fara piele? Incalzire in scaune ai? Scaune sport ai? Trapa? Perdulete electrice? Navigatie (vad ca ai un cd player aftermarket)? Magazie cd-uri? Tempomat? Senzori de parcare fata? Geamuri electrice spate?

Edited by IulianC
Link to comment
Share on other sites

an fab 2002,170000 km,full fara piele,pret 7450neg,0743537477

Ce inseamna full fara piele? Incalzire in scaune ai? Scaune sport ai? Trapa? Perdulete electrice? Navigatie (vad ca ai un cd player aftermarket)? Magazie cd-uri? Tempomat? Senzori de parcare fata? Geamuri electrice spate?

incarzire scaune+masaj lombar-da, scaune sport-da, perdeluta electrica -da,navigatie mica (este pe cd-ul original care il am)-da,magazie cd-uri nu,tempomat-da,xenon-da,senzori parcare spate-da,senzori lumina+ploaie-da,acum ca ti-am raspuns la intrebari banuiesc ca vii s-o cumperi? sau esti numa bagator de seama!!!pentru cei interesati exista un nr de tel.

Link to comment
Share on other sites

an fab 2002,170000 km,full fara piele,pret 7450neg,0743537477

Ce inseamna full fara piele? Incalzire in scaune ai? Scaune sport ai? Trapa? Perdulete electrice? Navigatie (vad ca ai un cd player aftermarket)? Magazie cd-uri? Tempomat? Senzori de parcare fata? Geamuri electrice spate?

Senzori de parcare fata pe e46 oem nu exista.

Link to comment
Share on other sites

din poze vad ca este facelift, asta nu inseamna ca are 150 de cai? sau poate s-au mai pierdut pe drum.........

posibil trebuie sa calculez,cu cat se inmulteste KW?

 

Ce ma distreaza pe mine toti samsarii "Full fara piele"cred ca habar nu au ce inseamna un bmw full option.El nici macar 4 geamuri electrice n-are dar e full :) Si eu cred ca e fabricatie sub 2002 si facut facelift. :lol:

ma cunosti cumva?stii sigur ca sunt samsar?ai tu un BMW full option sa ne luminezi, sau ti-ai dori unul si nu ai bani?masina este fabricatie 1964 si am mostenit-o de la matusa TAMARA!!!! astept si alte opinii pertinente!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Vad ca primul post pe care l-ai facut este cu vanzarea unei masini.Asa ca scopul sosirii pe acest forum tind sa cred ca este vanzarea acestei masini.Iar daca tu spui ca este "Full" si ea saraca nici 4geamuri electrice nu are....inseamna ca nici de Bmw nu esti pasionat.Nu stii sa transformi kw-cp,nu stii ca scaunele tale nu sunt sport.Oare stii ce vinzi?Daca nu stii lucruri elementare,am curaj sa te intreb de probleme tehnice?

Acestea fiind spuse...cum vrei sa te numesc amice? :)

Edited by Boxer
Link to comment
Share on other sites

Vad ca primul post pe care l-ai facut este cu vanzarea unei masini.Asa ca scopul sosirii pe acest forum tind sa cred ca este vanzarea acestei masini.Iar daca tu spui ca este "Full" si ea saraca nici 4geamuri electrice nu are....inseamna ca nici de Bmw nu esti pasionat.Nu stii sa transformi kw-cp,nu stii ca scaunele tale nu sunt sport.Oare stii ce vinzi?Daca nu stii lucruri elementare,am curaj sa te intreb de probleme tehnice?

Acestea fiind spuse...cum vrei sa te numesc amice? :)

nu are importanta sosirea mea pe acest forum,doar daca nu este un forum al fanaticilor BMW.de obicei nu privesc masina ca o entitate in sine,ci ca pe un mijloc de transport sigursi confortabil!!poate ca am uitat sa transform KW-CP,dar sunt aproape sigur ca nici tu sti sa faci o operatie pe cord. full fara piele inseamna neaparat scaune sport?si problemele tehnice se constata de service-uri nu de meseriasi ad-hoc sau forumisti atotstiutori!!!

Link to comment
Share on other sites

Scuza-mĂŁ ca te ĂŽntreb,dar ziceai ca ai navigatie pe cd-ul original.de curiozitate,unde ĂŽl bagi ca sa poĂži naviga pe strĂŁzi cu el?in cd-playerul Pioneer?

Si care-i faza cu stickerul de pe luneta?

Si ca tot ai maÂşina full fĂŁrĂŁ piele,de ce n-o echipezi cu anvelope de iarna?

Link to comment
Share on other sites

Scuza-mĂŁ ca te ĂŽntreb,dar ziceai ca ai navigatie pe cd-ul original.de curiozitate,unde ĂŽl bagi ca sa poĂži naviga pe strĂŁzi cu el?in cd-playerul Pioneer?

Si care-i faza cu stickerul de pe luneta?

Si ca tot ai maÂşina full fĂŁrĂŁ piele,de ce n-o echipezi cu anvelope de iarna?

era vorba de cd-playerul original pe care il am!!! faza cu stickerul este ca are parbrizul original deci nu a iesit nimeni cu capul prin parbriz!!! iar cu cauciucurile ma descurc asa cum sunt,daca este drumul curatat nu am nici o problema

 

 

poze interor! :)

post-33017-1265699183_thumb.jpg

post-33017-1265699210_thumb.jpg

post-33017-1265699231_thumb.jpg

post-33017-1265699269_thumb.jpg

post-33017-1265699297_thumb.jpg

post-33017-1265699310_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ai pedalele murdare , HA ! :lol: Glumeam . Succes la vanzare , bun pret frumoasa masina .

@IulianC probabil a vrut sa arate ca e parbrizul original (acelasi sticker il am si eu dar nu-l dezlipesc , vine frumos :) )

pana acum sunt multumit de ea,nu o dau de rea si mai negociez ceva la pret.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

in 10 februarie ti-ai luat a6 pe in 1 februarie ziceai ca l-ai vindut ? foarte ciudat. (http://www.clubford.ro/viewtopic.php?f=108&t=45180&p=636157#p639054)

 

ne spui si noua exact cati kw are masina ? si exact anul de fabricatie. eventual o copie dupa talon care sa arate anul fabricatiei si kw.

 

p.s. raspunde si la telefon, poate ai potentiali cumparatori :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.