Jump to content

Vand bmw e46 2.5 ci 2001 9500 euro


xristian05

Recommended Posts

Vand Bmw e46 motor 2.5 benzina, an fabricatie martie 2001, km parcursi 175000, dotari de ordin general deci voi enumera mai bine cu nu are: navigatie, xenon, spalator faruri, iar ca si dotari: dynamicsport packet ( din fabrica) sau cel putin asa cred ca se numeste care include printre altele scaunele electrice cu suport lombar si extensii pentru genunchi. Mai detine alarma OEM, Cd Bussines Bmw...si in mare ce se mai poate observa prin poze....

Mecanic este impecabil, fiindu-i schimbate de doua luni o parte din consumabile:ulei motor BMW longlife, filtre: ulei Man, benzina Man,aer Man,polen Man, bujii NGK, Nu au fost schimbate placutele pentru ca nu era nevoie.

Estetic ii lipsesc niste roti pe 18 OEM, in prezent masina fiind echipata cu rotile de iarna care sunt incaltate cu ContiWinter runflat.

Pret 9500 neg sau eventual schimb dar numai cu BMW coupe mai nou sau cu mai multe dotari si nicidecum cu motor mai mic de 2.5

 

telefon 0745697423 sau xristian05

post-12779-1265924376_thumb.jpg

post-12779-1265924408_thumb.jpg

post-12779-1265924445_thumb.jpg

post-12779-1265924721_thumb.jpg

post-12779-1265924806_thumb.jpg

Edited by xristian05
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ce inseamna mai exact scaune electrice cu suport lombar?

Se regleaza spatarul scaunului de la jumatate, sau?

suportul lombar este cel de pe laterale si nu este reglabil.....mai precis sunt marginile scaunului mai proeminente pentru ca soferul sa nu e miste,balanseze, prea tare pe lateral, in momentul virajelor...(sper sa nu gresesc:)))....reglabil electric la scaune sunt inaltimea,inainte-inapoi,precum si spatarul scaunului+ 3 pozitii de memorie.+extensia pentru suportul genunchilor.

 

masinile in germania se vand la aceleasi preturi cu mult fata de la noi...doar la "noi" este criza...

poate fi lauta ca fiind o replica favorabila pretului lansat de mine??

Link to comment
Share on other sites

suportul lombar este cel de pe laterale si nu este reglabil.....mai precis sunt marginile scaunului mai proeminente pentru ca soferul sa nu e miste,balanseze, prea tare pe lateral, in momentul virajelor...(sper sa nu gresesc:)))....

Suportul lombar este cel de pe mijlocul spatarului,care se umfla/desumfla dupa bunul plac :)

Edited by alexandru_83
Link to comment
Share on other sites

suportul lombar este cel de pe laterale si nu este reglabil.....mai precis sunt marginile scaunului mai proeminente pentru ca soferul sa nu e miste,balanseze, prea tare pe lateral, in momentul virajelor...(sper sa nu gresesc:)))....reglabil electric la scaune sunt inaltimea,inainte-inapoi,precum si spatarul scaunului+ 3 pozitii de memorie.+extensia pentru suportul genunchilor.

 

Nu ala e suportul lobar, ci doar niste sustineri laterale. Asa sunt toate scaunele sport.

 

Reglajul lombar este "ceva" care se umfla/desumfla la jumatatea spatarului.

 

Foarte frumoasa masina, bafta la vanzare! :lol:

 

LE: am postat in acelasi timp cu alexandru_83 :)

Edited by florin83
Link to comment
Share on other sites

suportul lombar este cel de pe laterale si nu este reglabil.....mai precis sunt marginile scaunului mai proeminente pentru ca soferul sa nu e miste,balanseze, prea tare pe lateral, in momentul virajelor...(sper sa nu gresesc:)))....

Suportul lombar este cel de pe mijlocul spatarului,care se umfla/desumfla dupa bunul plac :lol:

exact asta spuneam si eu...SPER SA NU GRESESC:))... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
tare masina si pret bun.spor la vanzare!banuiesc ca nu te intereseaza sa dai shadowlineul pe un cromline :) (daca tot o vinzi)

multumesc pentru apreciere, insa nu am de gand sa fac astfele de schimburi, insa daca cumperi masina cumperi si linia shadow.... :twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
sal, cum ai facut plafonul negru ?

scuze pentru intarziere....

nu eu l-am facut ci fabrica.asa a venit de la mama lui.din cate am inteles, si acum nu vreau sa fiu buricul targului, insa sincer nu am mai intalnit, deocamdata packetul acesta pe e46....adevarul eu ca nici eu nu am stiut cand l-am cumparat ca e mai deosebit , insa m-am bucurat cand am vazut ca nu are chrom line.

oricum sunt sigur ca nu e unicat insa e mai deosebit,poate pentru ca e masina mea?:)) :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.