Jump to content

vand e39,520i -5800e


EuNuAltul

Recommended Posts

Vand BMW e39-facelift, 520i-benzina, an fabricatie 1997.

 

  • Piele Nappa;

  • Scaune confort;

  • Dublu climatronic;

  • Trapa electrica;

  • 4 geamuri electrice;

  • Oglinzi electrice incalzite;

  • 6 airbag-uri;

  • Inchidere centralizata;

  • Bord computer;

  • Tempomat;

  • Curie manuala 5+1;

 

Masina este inmatriculata la sfarsitul anului 2009 si are aprox 238.000 km.

post-10239-1266350262_thumb.jpg

post-10239-1266350272_thumb.jpg

post-10239-1266350281_thumb.jpg

post-10239-1266350290_thumb.jpg

post-10239-1266350318_thumb.jpg

Edited by EuNuAltul
Link to comment
Share on other sites

Posibil ca a vost avariata frontal, ori a investit omul in ea pt a o aduce la modul FL. oricum ar fi...arata bine pt anii ei si dotari. :)

 

 

da vezi ca are si triplele schimbate....a fost avariata si in spate....nu stiu de ce nu iti vezi de treaba?ai vazut masina ca sa comentezi negativ?cand o sa o veti atunci mai vb.....

 

variante depinde cu ce......astepta pm hitman1234

 

ms!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest poleposition
Posibil ca a vost avariata frontal, ori a investit omul in ea pt a o aduce la modul FL. oricum ar fi...arata bine pt anii ei si dotari. :)

 

 

da vezi ca are si triplele schimbate....a fost avariata si in spate....nu stiu de ce nu iti vezi de treaba?ai vazut masina ca sa comentezi negativ?cand o sa o veti atunci mai vb.....

 

variante depinde cu ce......astepta pm hitman1234

 

ms!

 

pai de ce nu ne lamuresti ? nu-i normal sa intrebe cineva de ce o masina din 97 NFL se prezinta cu FL ?

 

daca nu vrei comentarii si intrebari, posteaza anunt pe autovit.

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Posibil ca a vost avariata frontal, ori a investit omul in ea pt a o aduce la modul FL. oricum ar fi...arata bine pt anii ei si dotari. :)

 

 

da vezi ca are si triplele schimbate....a fost avariata si in spate....nu stiu de ce nu iti vezi de treaba?ai vazut masina ca sa comentezi negativ?cand o sa o veti atunci mai vb.....

 

variante depinde cu ce......astepta pm hitman1234

 

ms!

 

pai de ce nu ne lamuresti ? nu-i normal sa intrebe cineva de ce o masina din 97 NFL se prezinta cu FL ?

 

daca nu vrei comentarii si intrebari, posteaza anunt pe autovit.

 

pai asa trebuia sa procedeze si el, sa ma intrebe ce si de cum este FL nu sa zica"posibil ca a fost avariata"

masina are absolut totul original ce e FL pe ea faruri+triple HELLA, iar eu asa am cumparat-o si credeti-ma ca m-am uitat si eu sa vad daca nu a fost lovita motiv pentru care sa fie schimbata in FL dar nici vorba, posibil asa a dorit fostul proprietar.

bogdan.m da am dat coupe-ul, pacat ca nu a ajuns pe undeva mai aproape de is sa il mai vad si eu....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.