Jump to content

Vand pachet M pentru E46 cabrio-este impecabil


cipi

Recommended Posts

De vanzare pachet M pentru E46 cabrio (pozele sunt reale), contine cele 2 praguri, bara fata si bara spate. Piesele sunt montate din fabrica, nu sunt lovite, nu au reparatii sau zgarieturi.

 

Pretul cerut este de 500 E

 

Relatii doar, repet DOAR la nr de tel 0765563555

post-270-1266504343_thumb.jpg

Edited by cipi
Link to comment
Share on other sites

1.Poze as fi vrut sa mai pun din prima dar, odata a trebuit sa sterg toate pozele care le aveam atasate pentru ca depaseam spatiul alocat, a 2-a oara cand sa incarc mai mult de o sg poza mi-a zis ca din nou am depasit spatiul alocat pentru un post sau ceva de genu, si cum m-a lovit o lene sa le uploadez pe net si sa pun linkuri am ramas cu o singura poza. Forumu asta devine mai comunist pe zi ce trece.

2. Wizard posteaza sa nu adoarma probabil, din cate imi amintesc eu esti in conflict cu regulile referitoare la sectiune de MP.

3. Nu stiu cine anume a sunat (si-a pus la bataie 3 minute de pe telefonul mobil, care probabil erau moca) dar kitul S-A VANDUT.

Felicitari viitorului proprietar.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.