Jump to content

Tv Tuner si magazie CD-uri OEM


b82bog

Recommended Posts

TV Tuner BMW, original VDO Siemens, pentru BMW seria 5 din 1996 pana in 2006, seria 3 din 1999 pana in 2006, toate X5 si X3. Are 2 intrari AUX deci se poate conecta DVD Player. Produsul este practic nefolosit, a fost montat doar pentru proba. Produsul se livreaza cu cablajul din foto.

pret 150Euro

post-2097-1267004595_thumb.jpgpost-2097-1267004586_thumb.jpg

 

Magazie 6 CD torpedou/portbagaj pentru toata gama BMW. Compatibila cu toate modelele din 1996 pana in 2008. Nu are cabluri.

pret 130 Euro

post-2097-1267004652_thumb.jpg

 

tel 0722.373040 sau PM

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

nu conteaza ca e 4:3...............e TV tuner, ce poate sa faca? te uiti la TV si ai intrare video sa poti conecta un dvd player sau ipod ( video) sau alte nebunii..............

 

 

un part # se poate?

Link to comment
Share on other sites

Salut. Cablajele sunt suficiente pentru a monta Tv tunerul in e39 2002 cu navi si ecran 16`9? E unicat sau mai ai? Eu sunt din Baia Mare si nu am drum in Bucuresti (banuiesc ca esti din Bucuresti) decat prin jumatatea lui aprilie. Merci Edited by wefy
Link to comment
Share on other sites

am inteles! imi poti spune te rog , masina de pe care a fost luat avea ecran 4:3 sau 16:9? mersi

 

 

LE: scuze am vazut ca mi ai raspuns mai sus

 

 

o zi buna!

Edited by T0M
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
da.trebuie sa mearga. am scris in primul post - 130 E... si discutam...

acum am vazut ca nu are cabluri. ai idee cam cat mai sunt si alea. la mine sunt toate smecheriile alea in portbagaj (tv, amplificator, etc.) am pe amplificator o mufa unde scrie CD. banuiesc ca acolo mai vine un cablu. omai trebui altul in afara de ala ca in spate la HU nu mai are nici o mufa goala..

merci

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.