Jump to content

Tv Tuner si magazie CD-uri OEM


b82bog

Recommended Posts

ti-am raspuns mai sus.

fiecare masina este echipata cu cablurile pt magazie , daca nu le ai trase in spate unde se monteaza magazia este in portbagaj in spatele panoului din stanga .

Bucuresti

Edited by b82bog
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
valabil!

 

la mine in spate am decat cablul de alimentare pentru ca magazie se leaga direct in spate la BM nu in fata la TV. fiind un cablu care se poate monta fara a mai desface panouri, etc nu cred ca l-au pus pentru ca eu nu l-am gasit. s-au poate l-a luat fostul proprietar.

 

Fara cablul de semnal eu iti pfer 300 lei pentru ca am mai gasit pe forum la 350 lei cu tot cu cablu dar trebuie sa ma duc sa il dau eu jos si nu prea am timp.

Este oferta mea, iar daca nu iti convine te rog sa nu te superi.

Edited by Gymmy
Link to comment
Share on other sites

ok. suna-ma si vorbim 0722373040-Bogdan

 

am vorbit cu grozadan sa imi aduca un cablu pentru magazie. o sa ajunga la mine in vreo 7 zile. dupa ce primesc cablul te sun si ma pun in masina si vin la tine.

Link to comment
Share on other sites

Si la bavaria au cabluri de magazie, e 1,5 mil..

dute la Flanco sau la Muzica si gasesti acolo mai ieftin!

pana in 100lei

 

 

la mine in pitesti nu am muzica. o sa icerc la flanco desi ma indoiesc sa aiba asa ceva.

multumesc pentru informatie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

super baiatul. am luat magazia de la el si mi-a indurat toate mofturile fara sa zica nimic. stai sa bag un CD, stai sa-l scot pe ala si sa bag altul..etc. a stat vre-o jumatate de ora pe langa mine in ploaie.

 

baiat de treaba si un pret excelent :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.